Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kakve su ovo peticije braćo mila , ja sam mislio da su kultovi ličnosti umrli sa socijalizmom :D

Ima nade ...ima nade još za napaćene balkanske narode ,samo treba pravedan vođa ( taj sam :D ) da povede narod pa da svi zajedno zapjevamo :
Ustajte prezreni na svijetuuuuuuuuu
Svi sužnji koje mori glaaaaaaaad!

pa da u prdekanu strpamo sve kapitalističke isprdke i oduzmemo im imovinu pokradenu od usta naroda :D

E ljudi sta da vam kažem nego hvala , da sam kralj to sam mislim znao :D , al sad znam i da sam pravedan kralj čim tolike narodne mase stoje uz mene :D

Bit će listi bit će da ne bude off topic, nemate mi potrebe pisati u inbox vec provjeravajte svoje inboxe, a oni koji nisu stali uz kralja nek se i dalje druže s buranijom pa neće ni dobru svadbu moć gledat :D


p.s.Samo da se zna da sam ban dobio zbog toga što sam panelu napisao da nije žvaka za seljaka, po meni prestrogo , al eto Marko ima Murgine metode , prvo te ponudi cigarom pa te poslije razbije :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a, gde je panel, sta je sa njim, sta je on skrivio
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
p.s.Samo da se zna da sam ban dobio zbog toga što sam panelu napisao da nije žvaka za seljaka, po meni prestrogo , al eto Marko ima Murgine metode , prvo te ponudi cigarom pa te poslije razbije :D
во интерес на вистината!
и двајцата претеравте!
мораше да оладите малку!
инаку еве дали само тоа си пишал
цитат
Aj ti u kokošinjac /peradarnik amo si stručan provjereno , a mani se ovih sofisticiranih poslova , nije žvaka za seljaka
Aj ne laprdaj ,
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
во интерес на вистината!
и двајцата претеравте!
мораше да оладите малку!
инаку еве дали само тоа си пишал
цитат
Aj ti u kokošinjac /peradarnik amo si stručan provjereno , a mani se ovih sofisticiranih poslova , nije žvaka za seljaka
Aj ne laprdaj ,
Da,to sam napisao , ali ne vidim sta je tu uvredljivo , koliko znam panel ima farmu pilića, samo sam mu rekao da se bavi svojim poslom, al hajde nije vise ni bitno ;) on je meni na to napisao da si popušim , vjerovatno da on nije to napisao ti moj post ne bi ni primjetio ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Iako nismo u dobrim odnosima ja sam da i njega odblokiraju, tu opciju bana treba ukinuti :)
Mislim da je moderator napravio veliku gresku zbog @panelrazarac nije mi zao njeg ali mi zao pilica, oni ce da budu kolateralna steta jer ovaj @panelrazarac ko zna sta ce napravit kad nema pristup forumu ! Ako nista bar zbog pilica past ce mrtve glave a moderator ce snosit moralnu odgovornost :vrtioci: !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom