Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Sad @dadoxy u znak zahvalnosti da pocasti listom ove sto su potpisivali da se vrati nazad :P

I u slucaju da se razmatra da se neko banuje ubuduce, najbolje javno ovdje glasanje za ili protiv :D
 
Член од
16 февруари 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pozdrav za sve forumase.Skenirao sam u OB livegopanel m3u config i dobio oko 15 hits u formatu
david:david | satuts = Active | max_connections = 1 | Country = Europe\/London | BY = ==>[MED_ELMIR]<== sta dalje da se radi.Hvala na odgovoru
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Pozdrav za sve forumase.Skenirao sam u OB livegopanel m3u config i dobio oko 15 hits u formatu
david:david | satuts = Active | max_connections = 1 | Country = Europe\/London | BY = ==>[MED_ELMIR]<== sta dalje da se radi.Hvala na odgovoru
provuci kroz mrežni tokVLC plejera i ako ne radi (a neće) ima play token+token ili u boljem slučaju token zaštitu, i mož baciš, ako nisi veliki haker,hekler ili uzi
Автоматски споено мислење:

Zemo ti se pono ko pseto vredao je @panelrazarac,koliko sam vidio ispo je supak.A taj tvoj zemo je ovdje imao jedan drugi nalog.Koliko mi poznato na skype se davno druzio sa dsukijem.Dvolican lik to ti zemo.
E nemoj da ja vadim.......argumente, imaš ići u miliciju zbog radi zločina nad autorskim pravima (preprodavaču) i mojim mislim da treba da proveriš ko je to što si napisao. Sram te i stid
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
provuci kroz mrežni tokVLC plejera i ako ne radi (a neće) ima play token+token ili u boljem slučaju token zaštitu, i mož baciš, ako nisi veliki haker,hekler ili uzi
Автоматски споено мислење:
u al si mangup, trebalo bi da se zoveš Saveta sa tako beskorisnim savetima, livegopanel nema tokene !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom