Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Samo neke gluposti nalazi,jbg.zezno se...Na greskama se uci.
{"user_info":{"username":"1","password":"1","auth":1,"status":"Active","exp_date":null,"is_trial":"0","active_cons":"10","created_at":"1575307150","max_connections":"1000","allowed_output_formats":["m3u8","ts","rtmp"]},"server_info":{"url":"xxxxxxxxxxxxxxxx
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Samo neke gluposti nalazi,jbg.zezno se...Na greskama se uci.
{"user_info":{"username":"1","password":"1","auth":1,"status":"Active","exp_date":null,"is_trial":"0","active_cons":"10","created_at":"1575307150","max_connections":"1000","allowed_output_formats":["m3u8","ts","rtmp"]},"server_info":{"url":"xxxxxxxxxxxxxxxx

10 od 1000 dobro izgleda... netaknutno... valjda neće pasti u nečije krive ruke pa postati javna... bilo bi ju super isprobati ako je exyu...
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
53
Поени од реакции
150
Jel ima neko skener koji nalazi ovakve???
auth":1,"status":"Active","exp_date":null,"is_trial":"0","active_cons":"0","created_at":"1604838191","max_connections":"200
status":"Active","exp_date":null,"is_trial":"0","active_cons":"248","created_at":"1527375922","max_connections":"400",
status":"Active","exp_date":null,"is_trial":"0","active_cons":"433","created_at":"1598447233","max_connections":"1000","
:oeoeoe:

Evo ga drug skanira sve ;),a ako neko takav skaner posjeduje, znas kad ces ga dobiti,
mozda u nekom drugom zivotu i ja i ti :) :).
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
I bol je prolazna čujem,
Ovih dana ne primjećujem,
Ovih dana mi je gorko sve
Ovih dana pelin zakon je.

A sreća kvragu, ko zimski dan
Kratak, prekratak, a naporan
Crvenih obraza od zime plamtim,
Kako se smijati to ne pamtim.

Dobro je dok je alkohola i suza
I prvo i drugo u pravcu srca teče,
Opeče strašnije nego meduza
I gdje te takne, samo odsječe...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
ima ludih i posle rata ,šta ćeš
nije samo ovo ima jos dosta ovoga naletih na neku iptv stranicu i gled sta nadjih,da bog dragi sacuva ovih maloumnika
Код:
#EXTINF:0, Iptv
http://iptvtool.es:9977/get.php?username=čuj imaš pm jebem ti familiju glupu &password=milan 67 ovco jedna uskoro ćeš molit za liste &type=m3u
#EXTINF:0, Iptv
http://topchantv.net:3456/get.php?username=milan 67 je zapravo međed&password=ilijao88&type&type&type=m3u
http://cloudcdn.tk:8080/get.php?username=jebo ti rat cerku u cmar&password=pusaci kurca na kajgani&type=m3u
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Jel i u Srbiji Telemach odbio produziti ugovor za Arene ? U BiH jeste i nikako ne mogu da shvatim taj poslovni potez.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Jel i u Srbiji Telemach odbio produziti ugovor za Arene ? U BiH jeste i nikako ne mogu da shvatim taj poslovni potez.
hvala bogu ima ovih skenera pa se mogu naci liste hahahah .vidi druze ja bih odmah raskinuo ugovor iste sekunde,i mtel je sport klubove izbacio jedino bhtelekom jos ima i arene i sportklubove
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Jel može neko da mi pošalje
treba mi jedna stalker lista sa geniptv,
ili ako može adresa portala.
Imao sam jednu listu ali više ne otvara. Ne znam da li su nešto promenili.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
hvala bogu ima ovih skenera pa se mogu naci liste hahahah .vidi druze ja bih odmah raskinuo ugovor iste sekunde,i mtel je sport klubove izbacio jedino bhtelekom jos ima i arene i sportklubove

ma smijesno , i ja bi to otkazao odmah , a vidim masovno i otkazuju i prelaze na moja tv, ja sam inace na moja tv ..
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Jel i u Srbiji Telemach odbio produziti ugovor za Arene ? U BiH jeste i nikako ne mogu da shvatim taj poslovni potez.
Telemach u Srbiji nema arene, niti mts sportklubove.
Koliko sam ja upucen u regionu jedino u BiH je drzava primorala emitere da daju svoje kanale konkurentima, dakle mtel da daje arene telemachu a telemach sk mtelu, sad su verovatno opet ucene u pitanju, traze puno para jedni drugima za emitovanje istih.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom