Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ajmo informaticari, vrijedi li ovo 650 eura ? Slabo pratim te cjenovne rangove u pc svijetu trenutno pa ako ima neko ko je u tom da da svoje misljenje ? Planirano za klinca od 8 godina da se malo zabavlja igricama i da snima pomalo na svoj youtube kanal.

 
D

Deleted member 132030

Гостин
Ima matoru graficku, nisam siguran da li toliko vredi... Za procesor i RAM ti je odlicno! 1259 KM je valjda 650e, pa je cena pristojna, ali gledaj ipak nesto drugo, po mogucnosti sa Ryzen procesorom trece generacije (Ryzen 3-5/7/9 3xxx).
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ima matoru graficku, nisam siguran da li toliko vredi... Za procesor i RAM ti je odlicno! 1259 KM je valjda 650e, pa je cena pristojna, ali gledaj ipak nesto drugo, po mogucnosti sa Ryzen procesorom trece generacije (Ryzen 3-5/7/9 3xxx).
Hvala druze. ;) ovako nesto mislis?


 
Последно уредено:

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Nekoj prasa pred nekoj den za sky folk tv makedonski kanal,go I'ma na mutv

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Hvala druze. ;) ovako nesto mislis?


E, tako nesto je vec bolje ;) Ako si pri novcu, uzimaj ovaj drugi (Ryzen 7), graficka je jaca i to ce ti znaciti dosta, a procesor je isto dobar! RAM bombona!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
E, tako nesto je vec bolje ;) Ako si pri novcu, uzimaj ovaj drugi (Ryzen 7), graficka je jaca i to ce ti znaciti dosta, a procesor je isto dobar! RAM bombona!
ma nece meni znaciti nista , hoce malcu :)
salim se, ma gledam uvijek kod kupovine kao i svi mi da izvucemo maksimum, nekada je razlika u kvalitetu mnogo veca od one koju vidimo kao cjenovnu pa se tada svakako isplati probiti i planirani budzet za nesto .


Hvala druze jos jednom ;)
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Greška

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
@cgmne imas svu moju paznju :)
Автоматски споено мислење:

U jednom etno selu blizu Dunava zivjela su Dva Brata. Cesto su sa Jugoslovenkom i Dva kuma pricali o cudnoj Zvjerki koja se krila u Plavom Zumbulu na Romaniji.
Cica mica gotova je prica

Prijatno i ugodno vece svim clanovima Kajgane. I nezaboravite najvaznije je prijateljstvo i dobro druzenje..sve ostalo ce biti
 
Последно уредено:

TCM

Член од
13 мај 2015
Мислења
454
Поени од реакции
107
zdravo za site kade mozem da najdem ovoj resiver uClan Ustym 4K PRO vo gradot Tetovo za da kupuvam nekoj dali ima za prodavanje? fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom