Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ma, covece, problem je sto ne mozes ostati ravnodusan prema onom - "da istestiram nesto" :pos:
nego, sad' je pitanje jel' ide TVViet na mac ;) :D
ma nis ne vredi taj tvvijet ja ga iz principa vise necu gledat skup kanala je to,sve ove godine iz zajebancije sam ga imao a luc luc je skakao do neba hahaha
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
ma, ako cemo iskreno, ni ta lista nije nadjena skeniranjem, nego je skinuta sa neta o_O
ko bi pametan delio listu sa 1500 konekcija, koju je sam preskenirao ;)
bez ikakve uvrede
Nije skinuta sa neta sigurno. Radi se o tome da papci dobiju listu. Niko ne zna ko stoji iza nicka i koje su mu namjere.
Ovakvi potezi mene lično tjeraju na još veći oprez kome dati listu. Nažalost, kao i obično ispaštaju dobri ljudi koji to ne bi pustili nigdje dalje, ali kako znati?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nije skinuta sa neta sigurno. Radi se o tome da papci dobiju listu. Niko ne zna ko stoji iza nicka i koje su mu namjere.
Ovakvi potezi mene lično tjeraju na još veći oprez kome dati listu. Nažalost, kao i obično ispaštaju dobri ljudi koji to ne bi pustili nigdje dalje, ali kako znati?
@pyrana tebe s razlogom cenim i postujem, ali pogledaj vreme objavljivanja liste na bugarskom forumu ;)
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
ma nis ne vredi taj tvvijet ja ga iz principa vise necu gledat skup kanala je to,sve ove godine iz zajebancije sam ga imao a luc luc je skakao do neba hahaha
Isto kao kad si lupao koliko koji user ima konekcija, pa kao 50 konekcija za tvviet i slicno, a ja uopste nemam konekcije i slicno... mozda ti pricas o onim net tvviet ili kako vec. ahhaah
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Jel ima neko Euronews EN stream? Na njihovom sajtu je samo YouTube link, secam se da je ranije moglo da se izvuce...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom