Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Postoji li neka aplikacija za android box da otvara kanale kao SF player
A sta fali stb emulatoru nije mi jasno sta ces bolje,sve sta vredi ti ide od diogen,dva brata,nordic,king,kreka,narodna,art,geniiptv,clijent,kamiondije,bitka,media,balkan itd,itd da sad ne nabrajam do jutra.A ne vidim sta je sad hbo, u recimo zdrava bolji nego u bitki ili slicno.Pa sta ce vam 100 pinkova istih 2- 3 liste navrh glaveA ovo na laptopu to je bezveze,glupost tako gledati.
Автоматски споено мислење:

sta je zivot bez zajebancije :)
Ce nas opet banovat na 20 godina hahahahah,a kad njih onda placu ovdje i tamo negdje i ovdje hehehehe.Znas o kome pricam ne:D
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
A sta fali stb emulatoru nije mi jasno sta ces bolje,sve sta vredi ti ide od diogen,dva brata,nordic,king,kreka,narodna,art,geniiptv,clijent,kamiondije,bitka,media,balkan itd,itd da sad ne nabrajam do jutra.A ne vidim sta je sad hbo, u recimo zdrava bolji nego u bitki ili slicno.Pa sta ce vam 100 pinkova istih 2- 3 liste navrh glaveA ovo na laptopu to je bezveze,glupost tako gledati.
Автоматски споено мислење:


Ce nas opet banovat na 20 godina hahahahah,a kad njih onda placu ovdje i tamo negdje i ovdje hehehehe.Znas o kome pricam ne:D
Nista od nabrojanog meni neradi , vjerovatno nemam pravi mac
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Pa veli luc luc da ga nemozemo gledat da se zajebavamo samo hahahaahh
[/QUOTE]
zar josu ! nas covek ;)
imali iko taj diogen jedino nisam vidio sta oni imaju ?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
stvarno ne razumem ljude koji nesto traze, pored sahbaz i sf playera i macova :confused:
pun je net toga, kakvo skeniranje, kakve gluposti ;)
od kako je toga, i moja tasta od 80 god. pocela da gleda iptv :) (sama nadje mac-ove i cepa serije, samo tako)
kako vas nije sramota :)
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nista od nabrojanog meni neradi , vjerovatno nemam pravi mac
Ako oces da u miru gledas onda moras kontra od svih sta se igraju i skeniraju i nemas brige.
Ja bih ti dao al ode onda sve opet u da ne kazem sta,da me krivo ne shvatis nista prema tebi, u globali govorim.
Автоматски споено мислење:

stvarno ne razumem ljude koji nesto traze, pored sahbaz i sf playera i macova :confused:
pun je net toga, kakvo skeniranje, kakve gluposti ;)
To stoji maceva je vani na tisuce kao i servera.Ti si im skener ovdje postavio tako svaki sad svoj majstor moze bit,ode kraljevina u kur..... ,nema vise kraljeva sad svi kapitalisti :D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
stb emu top kanali mac ako rade .ili neki da radi samo pm
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ne, ali stvarno, od kako je ovih playera i mac-ova na netu, i oni po starackim domovima poceli da gledaju iptv, nece da placaju pretplatu nikome :)
a, ako imas satelitsku, sam nadjes c liniju i cepas, prosto da prostije ne moze biti ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
sta je zivot bez zajebancije :)
Nas dvojica smo poznati po zajebanciji zato smo i najebali,ako se neznas zajebavat sta ce ti zivot,i ovo sve oko iptv je jedna zajebancija malo se nasalimo ,nekog napalimo pa ttaj 3 dana ne spava i tako u krug.Uvijek najebe onaj ko je alergican na zajebanciju taj puca iznutra :angel:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nas dvojica smo poznati po zajebanciji zato smo i najebali,ako se neznas zajebavat sta ce ti zivot,i ovo sve oko iptv je jedna zajebancija malo se nasalimo ,nekog napalimo pa ttaj 3 dana ne spava i tako u krug.Uvijek najebe onaj ko je alergican na zajebanciju taj puca iznutra :angel:
kad se pale ko sibice :) i stalno nezadovoljni, (oce sve) pojesce se od muke
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
stvarno ne razumem ljude koji nesto traze, pored sahbaz i sf playera i macova :confused:
pun je net toga, kakvo skeniranje, kakve gluposti ;)
od kako je toga, i moja tasta od 80 god. pocela da gleda iptv :) (sama nadje mac-ove i cepa serije, samo tako)
kako vas nije sramota :)
Ukoliko se ovo odnosi na mene ja nisam trazijo nikakav mac samo sam pitao da li postoji neka aplikacija za android box koja otvara kanale kao SF player , postujem vase godine ali nebi trebali da vredjate
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ne, ali stvarno, od kako je ovih playera i mac-ova na netu, i oni po starackim domovima poceli da gledaju iptv, nece da placaju pretplatu nikome :)
a, ako imas satelitsku, sam nadjes c liniju i cepas, prosto da prostije ne moze biti ;)
U nas recimo bez obzira sto imas sve te servere i hiljade kanala opet moras placat pretplatu jer su se monopolisti udruzili i ne mozes nigdje naci internet 50mb/s ispod 20 eura. A za te pare dobijes kod ovih najvecih telecom, telemach itd i sve one glavne tv kanale tako da od usteda na tom nema nista.
Ovo ti znaci dodje ko cista zajebancija. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom