Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Treba mi univerzalni mac config za OB da malo ubijem vrijeme posto sam u karantinu a obriso sam post jer mislim da se @simkela sali
Kao sto si se ti salio
Автоматски споено мислење:

ma neljutim se......pa jel imas univerzal
Pa i ti ga imas samo trebas nesto prepraviti
Автоматски споено мислење:

Ljudi izlisno je traziti uni mac config od mene
To smo moj beste internet drug i ja pravili i mucili se dok ga nismo zavrsili da bi ga sada tako lako davali dok drugi zaradjuju lovu sa polovnim configom
Nit ga prodajem a nit ga poklanjam
Nekada sam dobio poklonjen config al criptovan i zavisio sam od volje tog darodavca
Kad se naljuti blokira mi config kad je raspolozen pusti i meni
Tako da smo rekli necemo vise nikad zavisiti od tudjih configa
Ostajte mi zdravo
 
Последно уредено:
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Kao sto si se ti salio
Автоматски споено мислење:


Pa i ti ga imas samo trebas nesto prepraviti
Автоматски споено мислење:

Ljudi izlisno je traziti uni mac config od mene
To smo moj beste internet drug i ja pravili i mucili se dok ga nismo zavrsili da bi ga sada tako lako davali dok drugi zaradjuju lovu sa polovnim configom
Nit ga prodajem a nit ga poklanjam
Nekada sam dobio poklonjen config al criptovan i zavisio sam od volje tog darodavca
Kad se naljuti blokira mi config kad je raspolozen pusti nam ( musi i meni)
Tako da smo rekli necemo vise nikad zavisiti od tudjih configa
Ostajte mi zdravo
kao prvo,nepostoji ,,polovan konfings.....drugo,konfing koje ja imam a imam oko 150....i stancujem ih kad ocu i koliko ocu i koji god hocu server....i svi bolje rade od tog tvog....oces da ti posaljem oko 30000 listi...mozda i vise.......trece dajem da i drugi imaju a ne da ih drzim i kurcim se...nevalja ti to...
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Simkela ne treba ti 150 dovoljan je jedan jedini a tih 3000 listi sacuvaj ja imam samo jednu i dovoljna mi je
I lako je kurciti se tudjim perjem
Bas si se namucio sa tih 150 conf samo si ime i port menjao ali i to treba uraditi sto jes jes
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Simkela ne treba ti 150 dovoljan je jedan jedini a tih 3000 listi sacuvaj ja imam samo jednu i dovoljna mi je
I lako je kurciti se tudjim perjem
Bas si se namucio sa tih 150 conf samo si ime i port menjao ali i to treba uraditi sto jes jes
nije 3000 nego 30 000....i nije samo ime i port....15 stvari se menjaju...imam komplet konfings za OB....
 

Attachments

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
I za kraj jos nesto onaj koji sam napravi config svojom glavom njemu nije nikakav problem da prepravi sam svoj combo u univerzalni
Toliko o kvazi majstorima
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Simkela bruder smanji dozivljaj nemam nameru da se svadjam uzivaj sa tvojim listama i confinzima ja nemam nikakav problem sa tim ja se radujem kada ljudi naprave nesto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom