Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja kad najstariju mašinu upalim poput prve verzije salezli 40 -50 listi za sat nadjem , e sad možeš mislit sta radim sa sentry, stormom , open bulletom itd ... :D
Автоматски споено мислење:


A šta ti vrti druže, loto bez dobitka? :D
onda pripremi jedan milijon najmanje hahahah tako si rekao 2 za 1 hahha
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Tako lepa, pametna, mlada Milion dolara. Bila si košmar svakog dečaka, Za muškarca ko stvorena. Neke se duše rađaju stare, Neke mlade umiru. Pesmom ti slikam po vratu gitare, Kad me tuge ubiju. Ref. Možda za tobom pogrešno skrenem Sa ovog puta svog. Možda mi sutra sude zbog tebe ljudi, al' neće Bog. Možda sam grešan, ljubavi željan Sve nek je istina Opet bi s tobom isto jer život nije ravna linija. Puštam neka traje dok traje Razumom ne biram Kad tako retko srce se daje Za razloge ne pitam Nekad se leti Nekad se pada Život je rodeo Kome je srce iz jednog komada taj nije ni voleo Ref. Neko uvek više voli Ovaj put to bit cu ja Ljubav koja ne zaboli nije me ni zasluzila Ref. Opet bi s tobom isto jer život nije ravna linija.

предобра е!!!!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Tako lepa, pametna, mlada Milion dolara. Bila si košmar svakog dečaka, Za muškarca ko stvorena. Neke se duše rađaju stare, Neke mlade umiru. Pesmom ti slikam po vratu gitare, Kad me tuge ubiju. Ref. Možda za tobom pogrešno skrenem Sa ovog puta svog. Možda mi sutra sude zbog tebe ljudi, al' neće Bog. Možda sam grešan, ljubavi željan Sve nek je istina Opet bi s tobom isto jer život nije ravna linija. Puštam neka traje dok traje Razumom ne biram Kad tako retko srce se daje Za razloge ne pitam Nekad se leti Nekad se pada Život je rodeo Kome je srce iz jednog komada taj nije ni voleo Ref. Neko uvek više voli Ovaj put to bit cu ja Ljubav koja ne zaboli nije me ni zasluzila Ref. Opet bi s tobom isto jer život nije ravna linija.

предобра е!!!!
Želja , moj Mostarac ...otpjevao najljepšu himnu mog voljenog kluba

https://www.youtube.com/watch?v=8fGodbe6z7s
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Jesam druze . Tu sam cijeli zivot.
Автоматски споено мислење:

Ono sto sam primjetio u zadnje vrijeme da su mac combo liste koje se vrte po forumima i dolaze u paketu sa skenerima manje efikasne tako da ne odustajte ako vam se desi da nakon 50.0000 -60.000 kombinacija ne ubodete nista.
Vjerovatno te liste dodju i do gazdi pa gase te mac adrese. Imajte strpljenja i pravite sami sebi combo.
 
Последно уредено:
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Дали апликацијата Kodi за гледање телевизија е безбедна и легална во Германија?
1. Siguran ? Tesko pitanje jos tezi odgovor. Ne zna niko osim tvoraca build sta je stavio unutra osim da probas mapraviti svoj pa si siguran sta koristis.
2. Legalan ? Nije kao ni IPTV koji vrti filmove i serije za koje nema autorska prava. Moze se reci donekle tolerantan dok te ne ulove a onda slijedi kazna od 1500-2500€.
Jedino sto je pozitivno sto se na kaznu mozes zaliti i tako odgadjati a i kaznu mozes platiti u ratama :)
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ako jedete zdravu hranu, vozite se sa kamiondžijama, gledate bitku na Neretvi, životno zadovoljstvo pronalazite u umjetnosti (Art), za sve dobro krivite Teslu, Diogen vam je božanstvo kom se i dalje divite... duboko ste zagazili i možda je vrijeme da se posjeti bar zubar ( i on je neki doktor, uputiće vas na pravu adresu).
Dobro vam jutro svima
 

Kajgana Shop

На врв Bottom