Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
Javi se ti koji si me bannovo na svenase.com zbog čega zbog neaktivnosti,svaki dan sam na stranici ama baš svaki dan. Ali tebi smeta što ti je ono krme možda prijatelj,ona prikaza što ne zna ništa drugo osim drkati. Ili ti smeta što si vidio u inboxu? Ne brini se sve je spremito na sigurno.
Budi muško javi se ili budi krme kao onaj pa stavi svoju osobnu sliku. Znam da visiš po cijeli dan na kajgani nisam ni ja veslo sisala bracika.
Javi se budi Muškurčina
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav ima li neko kljuc za hide my ip.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
molio bih gazdu od bitke ako je moguće da makne onaj ružne zelene natpise kao što su bitka, hd ,crna i znak pauka ,ili bih molio nekog psihologa da mi objasni na kojim drogama moraš biti da bi to stavio na listu ,inače ne gledam tu ružnu listu ,ali dok šaltam liste strašno me nervira..
Nije to on stavio.. Krade streem... Jel ga mi pustimo.. Umjesto da posjeli nesto jer mu dopustimo...
Автоматски споено мислење:

Nije to on stavio.. Krade streem... Jel ga mi pustimo.. Umjesto da posjeli nesto jer mu dopustimo...
Mislim nije sve stavio
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Javi se ti koji si me bannovo na svenase.com zbog čega zbog neaktivnosti,svaki dan sam na stranici ama baš svaki dan. Ali tebi smeta što ti je ono krme možda prijatelj,ona prikaza što ne zna ništa drugo osim drkati. Ili ti smeta što si vidio u inboxu? Ne brini se sve je spremito na sigurno.
Budi muško javi se ili budi krme kao onaj pa stavi svoju osobnu sliku. Znam da visiš po cijeli dan na kajgani nisam ni ja veslo sisala bracika.
Javi se budi Muškurčina
Nisi jedini-a koji su bez razloga baniran.Tamo nesmeš ni da prdneš bez dozvolu vampira.To su svi psiho ljudi koji zive u nekom nihovom svetu.Nije ni velika šteta što su nas banirali hahah nije ništa posebno.
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
Još Se Grof ne javlja bit će mu smeta sunce ili su mu ruke utrnule od d.....
Автоматски споено мислење:

Nisi jedini-a koji su bez razloga baniran.Tamo nesmeš ni da prdneš bez dozvolu vampira.To su svi psiho ljudi koji zive u nekom nihovom svetu.Nije ni velika šteta što su nas banirali hahah nije ništa posebno.
Sorry nije jedini nego jedina. zašto nitko ne vjeruje da je žensko sa ove strane i još plavuša. Ljudi nije ovo sve sveto pismo pa valjda i mi žene imamo makar nešto mozga.
Автоматски споено мислење:

Nisi jedini-a koji su bez razloga baniran.Tamo nesmeš ni da prdneš bez dozvolu vampira.To su svi psiho ljudi koji zive u nekom nihovom svetu.Nije ni velika šteta što su nas banirali hahah nije ništa posebno.
Vidio grof šta je sve Martina pribavila pa odlučio malo zajebavati. Grofe sve ono što se pokušalo sakriti ili makniti sada i ja imam
Автоматски споено мислење:

Hvala Svima onima koji su pomogli da moja djeca i ja možemo gledati šta želimo,ONI znaju koji su. Veliko Vam Hvala Svima. A grofoviji glogov k....!!!!!!!!
 
Последно уредено:
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
503
Javi se ti koji si me bannovo na svenase.com zbog čega zbog neaktivnosti,svaki dan sam na stranici ama baš svaki dan. Ali tebi smeta što ti je ono krme možda prijatelj,ona prikaza što ne zna ništa drugo osim drkati. Ili ti smeta što si vidio u inboxu? Ne brini se sve je spremito na sigurno.
Budi muško javi se ili budi krme kao onaj pa stavi svoju osobnu sliku. Znam da visiš po cijeli dan na kajgani nisam ni ja veslo sisala bracika.
Javi se budi Muškurčina
I ja sam dobio ban,nisam aktivan.Nema veze!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
I ja sam dobio ban,nisam aktivan.Nema veze!
Cudno da mene nisu banirali tamo ja sam tamo pocasni konzultant hahahah sa nula postova.Dobro sta je vampir elektricar po struci pa nezna odakle mu faza ide hahahah
Tamo su ti oni iz svijeta cardsaring sad nemaju vise posla pa likuju na forumu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom