Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
hahah. dobro si. Svirao sam dva puta, valjda nece biti treca sreca :))
Автоматски споено мислење:

@zokiniko Nemoj se ljutiti, ali meni to djeluje na test acc
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Kao kada se mobilne telefonske kartice ispune i nema vise praznih brojeva pa krenu sa recimo sa pozivnim 0178 na 0179. Tako je i sa iptv boksovima.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
hahah. dobro si. Svirao sam dva puta, valjda nece biti treca sreca :))
Автоматски споено мислење:

@zokiniko Nemoj se ljutiti, ali meni to djeluje na test acc
Jeli i begaro asjamina bio test... E moj prika.. Mi uvjek imamo sve i nismo glupi... Zato budi ok s nama.. Pa cemo i mi s tobom.. Sve najbolje... Sjećaš se ovog usera? Poslali ste covjeku poruku i blokirali mu racun haha
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
vidim begaro racun aktivan i nije blokiran. mozda je bilo sta duplirano prije, vidim sada je ok covjeku... Me razumijem zasto mu ponovo nije racun "ukraden" i kako ti znas da mu je poslana poruka :)). Ne kazem da se ne moze doci ni do cega niti sta ukrasti. mislim sve je ok to za hobi i uopste nemam nista protiv toga. niti mi utice na posao ni nista slicno. tako da cisto sam dosao malo i na ovaj forum, malo se sprdam, istrazujem i tako
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
luc bjezi odavde moj savjet
Автоматски споено мислење:

vidim begaro racun aktivan i nije blokiran. ovaj drugi racun uopste nemam u sistemu. mozda je bilo sta duplirano prije, vidim sada je ok covjeku... Me razumijem zasto mu ponovo nije racun "ukraden" i kako ti znas da mu je poslana poruka :)). Ne kazem da se ne moze doci ni do cega niti sta ukrasti. mislim sve je ok to za hobi i uopste nemam nista protiv toga. niti mi utice na posao ni nista slicno. tako da cisto sam dosao malo i na ovaj forum, malo se sprdam, istrazujem i tako
kako sprdanje cim si ti ovde uhvatila te nesanica ,sad ces ko onaj iz bitke spavati na panelu nego reci jesi porez prijavio ,zbog toga nebi trebaio spavati a ne zbog upada
 
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
Koliko pratim, to vise manje znaci da ima ljudi na forumu koji imaju gotovo sve liste. Jedino jos nisam vidio da se neko pohvalio red devils listom.
Capture d’écran 2019-10-20 à 22.20.31.png
vidim begaro racun aktivan i nije blokiran. mozda je bilo sta duplirano prije, vidim sada je ok covjeku... Me razumijem zasto mu ponovo nije racun "ukraden" i kako ti znas da mu je poslana poruka :)). Ne kazem da se ne moze doci ni do cega niti sta ukrasti. mislim sve je ok to za hobi i uopste nemam nista protiv toga. niti mi utice na posao ni nista slicno. tako da cisto sam dosao malo i na ovaj forum, malo se sprdam, istrazujem i tako
Budi bez bregi, ne diram ti nista, to je samo hobi.
Capture d’écran 2019-10-20 à 22.19.21.png
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
vidim begaro racun aktivan i nije blokiran. mozda je bilo sta duplirano prije, vidim sada je ok covjeku... Me razumijem zasto mu ponovo nije racun "ukraden" i kako ti znas da mu je poslana poruka :)). Ne kazem da se ne moze doci ni do cega niti sta ukrasti. mislim sve je ok to za hobi i uopste nemam nista protiv toga. niti mi utice na posao ni nista slicno. tako da cisto sam dosao malo i na ovaj forum, malo se sprdam, istrazujem i tako
Slazem se i super ti je lista, meni najdraza
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
87
Поени од реакции
124
vidim begaro racun aktivan i nije blokiran. mozda je bilo sta duplirano prije, vidim sada je ok covjeku... Me razumijem zasto mu ponovo nije racun "ukraden" i kako ti znas da mu je poslana poruka :)). Ne kazem da se ne moze doci ni do cega niti sta ukrasti. mislim sve je ok to za hobi i uopste nemam nista protiv toga. niti mi utice na posao ni nista slicno. tako da cisto sam dosao malo i na ovaj forum, malo se sprdam, istrazujem i tako
Pa daj posalji jednu da vidimo dali si pravi lucluc... Naravno da nije test...
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
ma ono banujem ako vidim da se dosta duplira. ne banujem cim se poveze sa dvije ip. a i kad banujem, javim covjeku i promijeni mu se sifra
 

Kajgana Shop

На врв Bottom