Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 мај 2016
Мислења
11
Поени од реакции
47
Pozdrav svima koji me znaju ili ne, ja tu sam i nisam dodjem i odem, procitam po nesto i naucim ponesto. Hteo sam reci da ima vec 15_tak dana kako mi ova sbb_ova lista pocela secka (sto znaci da se bilo nakacilo vise usera na izvorni stream na ovoj platformi i to u ovom slucaju sa test kodovima koji su sada verovatno izmenjeni) a gledam je od septembra mada imam dva totala na kojima ne placam sve kanale tako da mi je ovo bilo dobrodoslo. Al sad jbg moram ponovo u skeniranje itd. Nemam komentara, da me pojedini ne shvate pogresno.....:cool::bravobe:
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
@Dreambox820 , ako si mu ti dao listu i radi mu i dalje ja mu necu slati.Nerazumijem ljude naprimjer internacional makar jednom sedmicno podijeli na desetine listi i opet na desetine istih osoba dan kasnije opet traze liste,ja neznam oni ka da ih jedu.
Ako nemogu makar ponesto da nadju sami onda iptv free nije za njih,neka kupe brate biranu listu za 70 eu za godinu,i mirni

Envoyé sa mobilnog - Tapatalk -
juce sam mu dao dobru listu http://premium-ott.com:8000 ,hm o cemu se tu radi
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Pozdrav svima koji me znaju ili ne, ja tu sam i nisam dodjem i odem, procitam po nesto i naucim ponesto. Hteo sam reci da ima vec 15_tak dana kako mi ova sbb_ova lista pocela secka (sto znaci da se bilo nakacilo vise usera na izvorni stream na ovoj platformi i to u ovom slucaju sa test kodovima koji su sada verovatno izmenjeni) a gledam je od septembra mada imam dva totala na kojima ne placam sve kanale tako da mi je ovo bilo dobrodoslo. Al sad jbg moram ponovo u skeniranje itd. Nemam komentara, da me pojedini ne shvate pogresno.....:cool::bravobe:
Ajde objasni ovo kako sa skeniranje ce dodzjes do ova sbb lista to je velma interesantno sta u stvari trazis.
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
11
Поени од реакции
47
Nisam spomenuo skeniranje sbb liste, napravio sam skript za jednu upotrebu koji mi je samo sluzio da (aranziram pokupim) iz njihovih data fajlova kanale sa svojim karakteristikama. Pa sad ako znate kako izgleda stream treba samo da pronadjete UiP a jos ako promene nesto u stream redu nikada se nece pronaci. Mislio sam na skeniranje ostalih kao i svi smrtnici he he...
 
Член од
9 јуни 2015
Мислења
154
Поени од реакции
84
Nisam spomenuo skeniranje sbb liste, napravio sam skript za jednu upotrebu koji mi je samo sluzio da (aranziram pokupim) iz njihovih data fajlova kanale sa svojim karakteristikama. Pa sad ako znate kako izgleda stream treba samo da pronadjete UiP a jos ako promene nesto u stream redu nikada se nece pronaci. Mislio sam na skeniranje ostalih kao i svi smrtnici he he...
Nisam spomenuo skeniranje sbb liste, napravio sam skript za jednu upotrebu koji mi je samo sluzio da (aranziram pokupim) iz njihovih data fajlova kanale sa svojim karakteristikama. Pa sad ako znate kako izgleda stream treba samo da pronadjete UiP a jos ako promene nesto u stream redu nikada se nece pronaci. Mislio sam na skeniranje ostalih kao i svi smrtnici he he...
Moze li pomoc preko poruka u Inbox. Hvala!
 
Член од
4 октомври 2015
Мислења
37
Поени од реакции
27
Pozdrav na site, ako ima nekoj lista so eurosport 1 i 2 da mi isprati ke mu bidam blagodaren :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Dobro jutro i dobar dan.Dobri ljudi!

E sad mogu svi oni koji mole,kume,pljuju,vriste,psuju,mute,lazu,petljaju....krenuti u svoje "akcije".

Za sve ostale:veliki pozdrav!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom