Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 мај 2013
Мислења
366
Поени од реакции
239
http://giss.tv:8000/makedonija.mp3 EVO BITKA RADIO ;) uskoro vise tv kanala iz kojeg izvajamo bitka tv, bitka film, bitka 2016, (filmove iz 2016) te izvajamo. bitka folk. te molimo sve koje zele da se reklamiraju da nam se jave i posalju promidjbeni materijal i pozivamo sve grupe i autore da nam dostave svoje spotovei da zakazu snimanje.. unapred zahvalna vasa BITKA TV.... info na meill.. bitkananeretvitv@gmail.com
 
Член од
8 февруари 2016
Мислења
18
Поени од реакции
3
jel moze neko od vas sto imate admine da mi da exyu listu, neću da širim samo za mene, nemojte da se svadjice dajte nama sirotinji neke liste nemojte da idete.

imam mag 254 jel moze neko sa admin om da me doda na stalker tipa gradina2.info/c nikako nisam uspeo da se spojim na neki stalker probao sam test na nekim servis ako moze neko da mi napravi aca pa kolko traje
 
Член од
2 октомври 2016
Мислења
9
Поени од реакции
6
Pozdrav svima!
Ova tema je spansko selo za mene, tek sam zapoceo interesovanje za IPTV, Kodi, SS-IPTV itd, pa se nadam da cu dosta nauciti.
Ako neko ima neku listu da me pogura za pocetak bio bih mu zahvalan :)
Thanks for your consideration :)
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
paswordot otide kaj dvajca taka da neka gledaat lugeto na raat
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
dobar dan za mene,nisam ulazio u rasprave ,i odgovorio sam na dosta pm poruka sutra idemo dalje ,ako sam nekoga ,propustio ,nek izvini ,jedna info ,kafic je promjenio nacin , ide jedna lista na jedan user ,ili jedan uredjaj ,ako upaite ,vlc i radi nemojte gasiti i ok ste
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Svima cast na forumu ALI JA OD NIKOG OD BOLJIH NISAM DOBIO LISTU OD KOJIH SAM ZATRAZIO A TU SE KURCE SA NEKIM ZNANJEM JEDINO PRIZNAJEM SOTA I ZOK 209 ILI KAKO KOJI SU MI ODGOVORILI I NAPRAVILI NEKU RAZMJENU A OD VECIH HAKERA NISTA ZMACI VISE SAM DOBIO OKOLO NEGO OD ONIH KOJI ZNAJU I SANO SE HVALE NNJIH JEDINO PRIZNAJEM OSIM ONIH KOJI SU PODJELILI LISTU SVOJU SAMNOM.
 
Член од
3 февруари 2016
Мислења
62
Поени од реакции
6
Where Http Proxy Scanner this software can be downloaded, the original that can not be used
 

Kajgana Shop

На врв Bottom