Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 септември 2016
Мислења
16
Поени од реакции
9
nekoja balkanska lista za gledanje na podolg period na pm se razbira pozz[DOUBLEPOST=1475320269][/DOUBLEPOST]pass na pm ili nekoja lista fala
 
Последно уредено:
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
e moj jadnice sa sf foruma odavno sam ja moderator na svetskom forumu (italija)zajedno sa
Moderators of this Forum
ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahaha

Ti moderator? Sanjaj.
Mozda si moderator teme Smece.


Ti bre zivis od lajkova a takvi kao ti su deca. Bolje se slikaj u kupatilu i postavi sliku na FB dobit ces sve lajkove.


Pisam se ja na forum na kojem neko kaze da lista ne radi a ti kao moderator kazes tom nekom COBANE.

Bravo, inteligencija ti je na nivou retardiranog majmuna.


Ti od prvog do zadnjeg posta nisi rekao reci na ovom forumu a govoris kako se neko ne bi znao registrovati na forum. Pa bre zamalo da mi se pas guzicom na tastaturi registruje dok me nije bilo.


Sve u svemu previse si ti nepismen da bi i bio moderator zato i ne pricas puno.



Hajde sad napisi opet nesto inteligentno kao 'COBAN'.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
ufff sve nabroja druge panele a svoj nista tamo gde prodaje http://92.60.224.59:88/stalker_portal/server/administrator/login.php
i kad me je video na mesto administratora zamalo ga nije srcana pogodila ali nisam nista dirao a mogao sam
prvo je bilo huso1122 pa onda boki200 pa ....... itd
pa je isla zarada na dole pa su onda malo krenuli da zaradjuju na KLIK
http://freezonatv.blogspot.de/ itd
Ma to je ona zbog koje su se svi spustili sa sf ovdje zbog jedne stranice sto sam objavio imena pretplatnika hehehh i prijetili mi dolaskom doma koja panika je bila 15 poruka sam dobio nek izbrisem i to svi iz vip sobe
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
uff prava galerija slicica
ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahaha

Ti moderator? Sanjaj.
Mozda si moderator teme Smece.


Ti bre zivis od lajkova a takvi kao ti su deca. Bolje se slikaj u kupatilu i postavi sliku na FB dobit ces sve lajkove.


Pisam se ja na forum na kojem neko kaze da lista ne radi a ti kao moderator kazes tom nekom COBANE.

Bravo, inteligencija ti je na nivou retardiranog majmuna.


Ti od prvog do zadnjeg posta nisi rekao reci na ovom forumu a govoris kako se neko ne bi znao registrovati na forum. Pa bre zamalo da mi se pas guzicom na tastaturi registruje dok me nije bilo.


Sve u svemu previse si ti nepismen da bi i bio moderator zato i ne pricas puno.



Hajde sad napisi opet nesto inteligentno kao 'COBAN'.
vidim cobance se registorvao neko mu pomogao ali nece dugo jedan tupak i glupak iz zadra koji se fiksa i mlatara bay cobace
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Ma pusti bre to, ljudi koriste proxy, vpn, nemoj da zavrsis u Kini. Do jutra neces pronaci nista a ni za 7000 godina. Nije ovo CSI. Nego tabletu za smirenje i u krevet. Pusti ljude da govore koji god jezik zele. Samo nacionalista ce reci da ne zna makedonski, bugarski, cirilicu itd.
Ja neznam makedonski ni bugarski nista, znam cirilicu( i ne smatram se nacionalistom jer imam prijatelje diljem yuge bivse i sire)
, ali sporije citam nisam se sluzio vec 30 i nesto godina sa njom.I da slikat cu ti taj traktor ako si opsednut sa njim hheehhe i staviti tvoj natpis na njega sad ga nema doma baba se vozi po zagrebu sa njim iako vrijedi vise nego tvoja cijela imovina hihhihihi toliko o njemu[DOUBLEPOST=1475322590][/DOUBLEPOST]
Prijavi administratoru. Dsuki je psovao majku svima sa SF u jednom postu ovde i obrisan mu je post.[DOUBLEPOST=1475280142][/DOUBLEPOST]

Mikusa je kriv.
Pardon nisam ja nikom psovao javno da se razumijemo ako je neko nekome psovao nemoj mene u to mijesat i stavljat mi svaki nick u usta koji pisu slicno ko ja ili me kopira ja koristim jedino taj nick ovdje.
 
Член од
1 октомври 2016
Мислења
8
Поени од реакции
0
Pozdrav,da li neko ima link za srpski SportKlub 1 ali da je SD rezolucija?Unapred hvala!
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
Ja neznam makedonski ni bugarski nista, znam cirilicu( i ne smatram se nacionalistom jer imam prijatelje diljem yuge bivse i sire)
, ali sporije citam nisam se sluzio vec 30 i nesto godina sa njom.I da slikat cu ti taj traktor ako si opsednut sa njim hheehhe i staviti tvoj natpis na njega sad ga nema doma baba se vozi po zagrebu sa njim iako vrijedi vise nego tvoja cijela imovina hihhihihi toliko o njemu[DOUBLEPOST=1475322590][/DOUBLEPOST]
Pardon nisam ja nikom psovao javno da se razumijemo ako je neko nekome psovao nemoj mene u to mijesat i stavljat mi svaki nick u usta koji pisu slicno ko ja ili me kopira ja koristim jedino taj nick ovdje.
Zar nisi rekao jebat cu vam mamicu svima sa sf?

Da pitam administratora koji ti je obrisao post da vrati taj post ako se ne secas?

ajd bre ne lupetaj pa kad sam postavio sliku ti rece da si to sve slagao da imas a sad imas. Odluci se vec jednom jesi rodjena sa telom sirene krv ti vrela tece kroz vene pitanje jedno u zraku visi dali si musko ili nisi?


uff prava galerija slicica

vidim cobance se registorvao neko mu pomogao ali nece dugo jedan tupak i glupak iz zadra koji se fiksa i mlatara bay cobace
Cobance vidilo da na tom forumu postavljas liste koje rade 8 sekundi i to je zadnji login od cobance. Cobance obrisalo 10.000 takvih neki dan jer cobance poput tebe unistava te liste ili si ti cobance tolika idiotcina da jos uvek ne razumes da tu jednu listu moze da gleda jedan covek a ne tih 700 koji su ti dali like da bi vidili koje smece si danas postavio. Da ima unlike verovatno bi svi kliknuli unlike.

Bio si cobance na sf i jos uvijek si cobance a sad nam zapevaj Dok Partizan bitke bije, Hej, hej, hej, Zastava se nasa vije, Hej, hej, hej!!!
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Zar nisi rekao jebat cu vam mamicu svima sa sf?

Da pitam administratora koji ti je obrisao post da vrati taj post ako se ne secas?

ajd bre ne lupetaj pa kad sam postavio sliku ti rece da si to sve slagao da imas a sad imas. Odluci se vec jednom jesi rodjena sa telom sirene krv ti vrela tece kroz vene pitanje jedno u zraku visi dali si musko ili nisi?




Cobance vidilo da na tom forumu postavljas liste koje rade 8 sekundi i to je zadnji login od cobance. Cobance obrisalo 10.000 takvih neki dan jer cobance poput tebe unistava te liste ili si ti cobance tolika idiotcina da jos uvek ne razumes da tu jednu listu moze da gleda jedan covek a ne tih 700 koji su ti dali like da bi vidili koje smece si danas postavio. Da ima unlike verovatno bi svi kliknuli unlike.

Bio si cobance na sf i jos uvijek si cobance a sad nam zapevaj Dok Partizan bitke bije, Hej, hej, hej, Zastava se nasa vije, Hej, hej, hej!!!
Sta tebe momak briga sta ja imam ili nemam ili sam musko ili zensko ili znam o listama ili neznam
papir prime sve a ti si sad misli samo nemoj lupat sa glavom o zid i biznis i zabavo ne mijesam.
PS:jel ti znas ko je LUDI PERA
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Zar nisi rekao jebat cu vam mamicu svima sa sf?

Da pitam administratora koji ti je obrisao post da vrati taj post ako se ne secas?

ajd bre ne lupetaj pa kad sam postavio sliku ti rece da si to sve slagao da imas a sad imas. Odluci se vec jednom jesi rodjena sa telom sirene krv ti vrela tece kroz vene pitanje jedno u zraku visi dali si musko ili nisi?




Cobance vidilo da na tom forumu postavljas liste koje rade 8 sekundi i to je zadnji login od cobance. Cobance obrisalo 10.000 takvih neki dan jer cobance poput tebe unistava te liste ili si ti cobance tolika idiotcina da jos uvek ne razumes da tu jednu listu moze da gleda jedan covek a ne tih 700 koji su ti dali like da bi vidili koje smece si danas postavio. Da ima unlike verovatno bi svi kliknuli unlike.

Bio si cobance na sf i jos uvijek si cobance a sad nam zapevaj Dok Partizan bitke bije, Hej, hej, hej, Zastava se nasa vije, Hej, hej, hej!!!
A da se ti vise manes jednom zauvjek sa ovim tvojim glupostima posto nas bas ne zabole sto se desavalo na sf.
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
Sta tebe momak briga sta ja imam ili nemam ili sam musko ili zensko ili znam o listama ili neznam
papir prime sve a ti si sad misli samo nemoj lupat sa glavom o zid i biznis i zabavo ne mijesam.
PS:jel ti znas ko je LUDI PERA
Da, sutra ces da se registrujes kao on.
Mozda i kao Luda Pera.
[DOUBLEPOST=1475332460][/DOUBLEPOST]
A da se ti vise manes jednom zauvjek sa ovim tvojim glupostima posto nas bas ne zabole sto se desavalo na sf.
Kad prestanete da vredjate ljude ja cu da prestanem sa glupostima, do tad idemo po mom.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom