Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.205
Поени од реакции
5.383
Raboti li olix na stb emu, neka prati nekoj mak na pp, da probam, fala

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk
Не е само STBEmu апк за гледање. И сега ако не работи во него не чини таа листа :).
Работи во Tivimate
Токму затоа не користам STBEmu, многу сервери не успева да ги прочита.
 

kelaviot

Super Сasual Dating Actual Women
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Не е само STBEmu апк за гледање. И сега ако не работи во него не чини таа листа :).
Работи во Tivimate
Токму затоа не користам STBEmu, многу сервери не успева да ги прочита.
Go zirnav tivimate,ok e ,se naoga li po internetov premium krakuvana verzija ili tesko?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom