Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Pozdrav ima li ko lisu od ksport da mi pošalje hvala
Ps:moze i aktivan mac hvala
 
Последно уредено:
Член од
17 јуни 2022
Мислења
6
Поени од реакции
9
ide kraj i tom alatu samo vi vadite i hvalite se;)
Na koji alat mislis? Ako je onaj sto je vecina plakala za njim ovdje mjesecima veoma jednostavan je nacin da se zastiti od toga. Cak sam nekim svojim prijateljima i sam pomogao da to urade da ne objasnjavam sad ovdje pojedinacno svi koji zele da znaju kako za 5 minuta se zastite od toga kontaktirajte me na pm i zavrsimo tu stvar
Koliko sam uspio vidjeti da jos nisu to zatvorili su :
Gradina
Global telekom
Etno selo
D-box
Smart net tv pro
Data central
Dobra tv
Bluefish
Cold bear
Ima ih jos dosta mrsko mi nabrajati.
Al recimo treba pohvaliti ljude koji su odmah i instantno reagovali, dobro malo mozda sam ja pomogao tu za prvih nekoliko pa onda znate kako to ide info za info izmedzu poznanika ili gazda al oni koji su zatvorili te ulaze su:
1. Xtream codes
2. Ultara Dakle prvi koji su imali info o tome
3. Placa work
4. Magicno poslije ovih dva su dva brata dobili nekako informaciju i zatvorili i oni
5. Kasnije sljedi jedan za drugim sve Bosna cafe
6. Zdrava hrana oni su najkriticni bili jeli cjela njihov range mogao da se dere i uzima sto je znacilo preko hiljadu listi ali na kraju su zatvorili i oni.
7. Nova Tv
8. And Tv....

Neda mi se dalje nabrajati uglavnom shvatate poentu, neki paneli imaju malo bolje kontakte neki malo losije. Nekada dobar odnos sa adminima i vlasnicima foruma se isplati.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Na koji alat mislis? Ako je onaj sto je vecina plakala za njim ovdje mjesecima veoma jednostavan je nacin da se zastiti od toga. Cak sam nekim svojim prijateljima i sam pomogao da to urade da ne objasnjavam sad ovdje pojedinacno svi koji zele da znaju kako za 5 minuta se zastite od toga kontaktirajte me na pm i zavrsimo tu stvar
Koliko sam uspio vidjeti da jos nisu to zatvorili su :
Gradina
Global telekom
Etno selo
D-box
Smart net tv pro
Data central
Dobra tv
Bluefish
Cold bear
Ima ih jos dosta mrsko mi nabrajati.
Al recimo treba pohvaliti ljude koji su odmah i instantno reagovali, dobro malo mozda sam ja pomogao tu za prvih nekoliko pa onda znate kako to ide info za info izmedzu poznanika ili gazda al oni koji su zatvorili te ulaze su:
1. Xtream codes
2. Ultara Dakle prvi koji su imali info o tome
3. Placa work
4. Magicno poslije ovih dva su dva brata dobili nekako informaciju i zatvorili i oni
5. Kasnije sljedi jedan za drugim sve Bosna cafe
6. Zdrava hrana oni su najkriticni bili jeli cjela njihov range mogao da se dere i uzima sto je znacilo preko hiljadu listi ali na kraju su zatvorili i oni.
7. Nova Tv
8. And Tv....

Neda mi se dalje nabrajati uglavnom shvatate poentu, neki paneli imaju malo bolje kontakte neki malo losije. Nekada dobar odnos sa adminima i vlasnicima foruma se isplati.
Šta radiš tu među nama kad radiš za vlasnike.. Tj radiš z lovu.. Prvo napraviš onda naplačuješ da kažeš kako da zatvore ali nemaš ti j3dini alate.. Ima ih koji rade i drugačije malo..
Автоматски споено мислење:

Našto mislim, ja sam dobar sa ovim iz global telekoma i mirom pa što ja nebi njima javio i objasnio
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Na koji alat mislis? Ako je onaj sto je vecina plakala za njim ovdje mjesecima veoma jednostavan je nacin da se zastiti od toga. Cak sam nekim svojim prijateljima i sam pomogao da to urade da ne objasnjavam sad ovdje pojedinacno svi koji zele da znaju kako za 5 minuta se zastite od toga kontaktirajte me na pm i zavrsimo tu stvar
Koliko sam uspio vidjeti da jos nisu to zatvorili su :
Gradina
Global telekom
Etno selo
D-box
Smart net tv pro
Data central
Dobra tv
Bluefish
Cold bear
Ima ih jos dosta mrsko mi nabrajati.
Al recimo treba pohvaliti ljude koji su odmah i instantno reagovali, dobro malo mozda sam ja pomogao tu za prvih nekoliko pa onda znate kako to ide info za info izmedzu poznanika ili gazda al oni koji su zatvorili te ulaze su:
1. Xtream codes
2. Ultara Dakle prvi koji su imali info o tome
3. Placa work
4. Magicno poslije ovih dva su dva brata dobili nekako informaciju i zatvorili i oni
5. Kasnije sljedi jedan za drugim sve Bosna cafe
6. Zdrava hrana oni su najkriticni bili jeli cjela njihov range mogao da se dere i uzima sto je znacilo preko hiljadu listi ali na kraju su zatvorili i oni.
7. Nova Tv
8. And Tv....

Neda mi se dalje nabrajati uglavnom shvatate poentu, neki paneli imaju malo bolje kontakte neki malo losije. Nekada dobar odnos sa adminima i vlasnicima foruma se isplati.
mislim da to što tu piše jeprošlost, sve ili skoro sve se gleda,sredite config OB Predatorasve se otvara, testirani su neki serveri koji su dali dobar odziv. Čemu plašiš mečku rešetom




:ROFLMAO:
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
17 јуни 2022
Мислења
6
Поени од реакции
9
Šta radiš tu među nama kad radiš za vlasnike.. Tj radiš z lovu.. Prvo napraviš onda naplačuješ da kažeš kako da zatvore ali nemaš ti j3dini alate.. Ima ih koji rade i drugačije malo..
Автоматски споено мислење:

Našto mislim, ja sam dobar sa ovim iz global telekoma i mirom pa što ja nebi njima javio i objasnio
Dobro daj nam ti neki svoj, bojim se ako iko bude cekao da ti napravis nesto da ce proci decenije jeli nisi sposoban i jednu jedinu liniju skripte napisati.
Sta ja radim i kako to je iskljucivo moja stvar, ne treba ni na panele navaliti kao azdaha, opusti se malo uzivaj pusti ljude neka zarade svoje pare. Neznas ni sam koliko truda stoji iza toga koliko investicija , koliko borbe da bih se doslo do neke kinte.
Svaki od njih vjerujem ce da daju 50 linija samo da se ne skenira i bombardira serveri sa idiotskim zahtjevima i raznoraznim glupostima.
Автоматски споено мислење:

mislim da to što tu piše jeprošlost, sve ili skoro sve se gleda,sredite config OB Predatorasve se otvara, testirani su neki serveri koji su dali dobar odziv. Čemu plašiš mečku rešetom
:ROFLMAO:
Ja sam samo pisao za ovaj jedan xploit a ostalo sta ko drugi radi i kako dolazi do listi necu da ulazim to prepustam vama pa nastavite polemiku.
 
Член од
19 септември 2021
Мислења
16
Поени од реакции
21
Na koji alat mislis? Ako je onaj sto je vecina plakala za njim ovdje mjesecima veoma jednostavan je nacin da se zastiti od toga. Cak sam nekim svojim prijateljima i sam pomogao da to urade da ne objasnjavam sad ovdje pojedinacno svi koji zele da znaju kako za 5 minuta se zastite od toga kontaktirajte me na pm i zavrsimo tu stvar
Koliko sam uspio vidjeti da jos nisu to zatvorili su :
Gradina
Global telekom
Etno selo
D-box
Smart net tv pro
Data central
Dobra tv
Bluefish
Cold bear
Ima ih jos dosta mrsko mi nabrajati.
Al recimo treba pohvaliti ljude koji su odmah i instantno reagovali, dobro malo mozda sam ja pomogao tu za prvih nekoliko pa onda znate kako to ide info za info izmedzu poznanika ili gazda al oni koji su zatvorili te ulaze su:
1. Xtream codes
2. Ultara Dakle prvi koji su imali info o tome
3. Placa work
4. Magicno poslije ovih dva su dva brata dobili nekako informaciju i zatvorili i oni
5. Kasnije sljedi jedan za drugim sve Bosna cafe
6. Zdrava hrana oni su najkriticni bili jeli cjela njihov range mogao da se dere i uzima sto je znacilo preko hiljadu listi ali na kraju su zatvorili i oni.
7. Nova Tv
8. And Tv....

Neda mi se dalje nabrajati uglavnom shvatate poentu, neki paneli imaju malo bolje kontakte neki malo losije. Nekada dobar odnos sa adminima i vlasnicima foruma se isplati.
koliko vidim došao si tu sa malo staža i misli da si špija i da zazjebeš to
koliko te plačaju...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Dobro daj nam ti neki svoj, bojim se ako iko bude cekao da ti napravis nesto da ce proci decenije jeli nisi sposoban i jednu jedinu liniju skripte napisati.
Sta ja radim i kako to je iskljucivo moja stvar, ne treba ni na panele navaliti kao azdaha, opusti se malo uzivaj pusti ljude neka zarade svoje pare. Neznas ni sam koliko truda stoji iza toga koliko investicija , koliko borbe da bih se doslo do neke kinte.
Svaki od njih vjerujem ce da daju 50 linija samo da se ne skenira i bombardira serveri sa idiotskim zahtjevima i raznoraznim glupostima.
Автоматски споено мислење:


Ja sam samo pisao za ovaj jedan xploit a ostalo sta ko drugi radi i kako dolazi do listi necu da ulazim to prepustam vama pa nastavite polemiku.
Sabite, slazem se u dosta stvari sa tobom a mislim i da znam tvoj pravi nick ali ne razumijem zasto nijesi odma svim gazdama kazao kako da se zastite, vjerovatno si ti od svih njih pokupio to sto se moglo pokupit u prvih par dana , sad hoces da im kazes kad scryptu ima na desetine forumaša, ali ipak bolje ikad nego nikad

Envoyé de mon mobilnog en utilisant Tapatalk
 
Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
dali nekoj moze da mi pomogne u vrska so baranjevo na listi preku openbullet1.... vo posledno vreme ne mozam da najdam lista... baram so ista kombo lista koja ima preku 9.000.000 kombinacii,ist config universalmaddog i darius config i proxy gi naogam na internet i svekako gi skeniram i gi brisem tie sto ne rabotaat, prasanjevo mi bese dali nekoj od prilika znae probledmot dali e do config, ili do mac listata? Ako e do config dali ima nekoj da mi prati nov config ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom