Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Pozdrav
ako neko ima listu koja je blokirana na isp od globaltelekom neka mi posalje
koliko vidim nikome na XC neradi vise blokada na isp
pa iskoristite to
pozdrav
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ljudi podrebni su mi saveti oko servera, e ovako za dva čoveka mi trebaju, jedan je u italiji a drugi u nemačkoj, e sad problem je što ono što sam im ja poslao ne rade im svi ex yu programi, pa ako može pomoć oko toga koje mi preporučujete za te dve države, ali moram što prostije i bez vpn da im šaljem jer nisu stručni baš toliko za podešavanja jedva sam i ovo uspeo da im objasnim kako... Pa da ne gruvamo ovde najbolje preko poruka da mi predložite, hvalaaa
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pošto se kako kažeš ne razumiju baš najbolje oko iptv a sigurno imaju smarttv, posaljes im web adresu nekog prodavca iptv i on će im direktno ubacit listu u tv, na njima je samo da izvrše uplatu, lakše i njima i tebi, jer ta lista sto im ti pošaljes moze da stane isti dan i poslije sve opet nanovo mučenje

Envoyé de mon mobilni en utilisant Tapatalk
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Naravno da jesam i uvjek ću i bit kad me netko javno proziva za gluposti..
Автоматски споено мислење:

Imam 700 ne poruka nego razgovora u PM a dosta sam i obrisao a 90 posto je toga imaš listu, daj neku dobru, kako da uđem u panel, imaš config itd... Rijetki su oni jako roketki koji napišu hvala evo drug.. A nisi ni tražio.. Većina je ovakvih, daš 10 puta 11 nedaš i odmah nevalja.. Haha pa jbt..
Kao da ja sad napišem da mi netko napravi combo, pa to je sramata.. Jbt uzmeš i napraviš.. Pa za to treba samo trud volja i vrijeme..
A pitaju se ozbiljnike stvari kad se zapne negdje.. Onda čovjeku nije zao ni pomoć kad vidi da se netko trudi..
Jel se sta promenilo posle ove vremenske distance... ;) :kajgana:
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ljudi podrebni su mi saveti oko servera, e ovako za dva čoveka mi trebaju, jedan je u italiji a drugi u nemačkoj, e sad problem je što ono što sam im ja poslao ne rade im svi ex yu programi, pa ako može pomoć oko toga koje mi preporučujete za te dve države, ali moram što prostije i bez vpn da im šaljem jer nisu stručni baš toliko za podešavanja jedva sam i ovo uspeo da im objasnim kako... Pa da ne gruvamo ovde najbolje preko poruka da mi predložite, hvalaaa
Ipak moram,svakog koga ne mrzi neka pregleda tvoj profil i postove koje si objavljivao.Citajuci ih stice se utisak da si sve ,,znao,, oko ove teme...sta sad bi...
Ovo su tvoje reci...Hahahaha komedija, ljudi su glupi ako bacaju pare na besplatne skenere ....POČNITE ČITATI VIŠE....i to je sva mudrost, nismo Vam mi krivi što ne umete da čitate forum.... Svi se prave pametni a mnogi sve dobijaju na tacni, treba malo nešto i da se nauči kako i šta i gde, nije to baš penzionera zabava i zanimacija...
I naj bitnije... Inače moje mišljenje je da ne treba ni da se deli, sad svi sve su dobili i liste i skenere i komande, mislim da...
Ili...Lepo sam milion puta rekao ovde se sve može i naći i naučiti, samo treba imati vremena i čitati ovaj forum, pa negde od 1500-te stranka ovamo. Etooo
...Vidi ovako malo da se potrudite svi vi našli bi sve kanale, uopšte nije velika mudrost.

I za kraj... Ajd malo ohladite odavde, samo se glupirate... Tolika su vam poverenja i prijateljstva bila da vidim danas gde ste, nigde dva zajedno, bar se pokazalo ko je kakav i sa kim se treba kontaktirati a s kim ne, ko je ispao na kraju bolji čovek a ko ne. Muka mi je...
I pored dobre volje...sta cu i sam sam penzioner i nisam glup i bas mi je zabava i zanimacija,poslusacu tvoj savet i misljenje da ne treba ni da se deli.A ti poslusaj sam sebe,
POČNITE ČITATI VIŠE....i to je sva mudrost.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ipak moram,svakog koga ne mrzi neka pregleda tvoj profil i postove koje si objavljivao.Citajuci ih stice se utisak da si sve ,,znao,, oko ove teme...sta sad bi...
Ovo su tvoje reci...Hahahaha komedija, ljudi su glupi ako bacaju pare na besplatne skenere ....POČNITE ČITATI VIŠE....i to je sva mudrost, nismo Vam mi krivi što ne umete da čitate forum.... Svi se prave pametni a mnogi sve dobijaju na tacni, treba malo nešto i da se nauči kako i šta i gde, nije to baš penzionera zabava i zanimacija...
I naj bitnije... Inače moje mišljenje je da ne treba ni da se deli, sad svi sve su dobili i liste i skenere i komande, mislim da...
Ili...Lepo sam milion puta rekao ovde se sve može i naći i naučiti, samo treba imati vremena i čitati ovaj forum, pa negde od 1500-te stranka ovamo. Etooo
...Vidi ovako malo da se potrudite svi vi našli bi sve kanale, uopšte nije velika mudrost.

I za kraj... Ajd malo ohladite odavde, samo se glupirate... Tolika su vam poverenja i prijateljstva bila da vidim danas gde ste, nigde dva zajedno, bar se pokazalo ko je kakav i sa kim se treba kontaktirati a s kim ne, ko je ispao na kraju bolji čovek a ko ne. Muka mi je...
I pored dobre volje...sta cu i sam sam penzioner i nisam glup i bas mi je zabava i zanimacija,poslusacu tvoj savet i misljenje da ne treba ni da se deli.A ti poslusaj sam sebe,
POČNITE ČITATI VIŠE....i to je sva mudrost.
Znam ja i dan danas sve to šta se hvatate za ono što sam rekao nekad, jbg ako tražim neki brzinski odgovor što mora odmah da se pljuje i proziva, stvarno ne razumem... Jbg ljudi nemam vrežena da tražim i da se posvetim ovome kao pre, imam ja dosta toga i ne treba meni, meni sve radi kako treba svi programi i jel teško reći ej taj i taj server zi radi tamo sa svim našim ex yu programima, šta sam ja krivo rekao da svi odmah paljbu... Ljudima ne rade hbo i tako ti neki filmski ptogrami ili štva već pa reko da im to rešim, stvarno ne razumem više nikoga ovde...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Znam ja i dan danas sve to šta se hvatate za ono što sam rekao nekad, jbg ako tražim neki brzinski odgovor što mora odmah da se pljuje i proziva, stvarno ne razumem... Jbg ljudi nemam vrežena da tražim i da se posvetim ovome kao pre, imam ja dosta toga i ne treba meni, meni sve radi kako treba svi programi i jel teško reći ej taj i taj server zi radi tamo sa svim našim ex yu programima, šta sam ja krivo rekao da svi odmah paljbu... Ljudima ne rade hbo i tako ti neki filmski ptogrami ili štva već pa reko da im to rešim, stvarno ne razumem više nikoga ovde...
OK,sve razumem.niko te ne pljuje i proziva,samo zelim videti dali si se promenio.Evo clientsportals ti radi sa svim nasim programima.
 
Член од
13 јули 2015
Мислења
158
Поени од реакции
20
leas help how works this channel in stb working great bud when i try in mx player dont works



"js": {
"id": "312",
"cmd": "ffrt http://portal2.msat.rs:81/ch/c7bcb4747e824aa1f436c6de25173dc5",
"streamer_id": 0,
"link_id": 940,
"load": 0,
"error": ""
},
"text": "array(6) {\n [\"id\"]\u003d\u003e\n string(3) \"312\"\n [\"cmd\"]\u003d\u003e\n string(66) \"ffrt


http://portal2.msat.rs:81/ch/c7bcb4747e824aa1f436c6de25173dc5\"\n

[\"streamer_id\"]\u003d\u003e\n int(0)\n [\"link_id\"]\u003d\u003e\n int(940)\n [\"load\"]\u003d\u003e\n int(0)\n [\"error\"]\u003d\u003e\n string(0) \"\"\n}\ngenerated in: 0.043s; query counter: 16; cache hits: 0; cache miss: 0; php errors: 0; sql errors: 0;
 

Kajgana Shop

На врв Bottom