Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
ma to mora da si ustekao nesto od pre.... do nove je jako tesko doci, ja sam cuo da samo jedan na novom zelandu moze doci do nove liste..... :) :)
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Zdravo narode, je l bi neko mogao da mi posalje m3u listu koja ima crnogorske kanale. Uglavnom svaka lista koju znam ima onih 4-5 crnogorskih kanala,ali nedostaju kanali poput: TV Niksic, TV Budva, TV Rozaje itd.. Jedina lista koja znam da ima ove kanale je bitka,ali nikako ne mogu da nadjem u m3u formatu,a preko MAC-a mi nenormalno lose radi.

Ako ima neko dobre volje da posalje ili bitku ili neku drugu listu sa ovim kanalima bio bih jako zahvalan..

Makse ovde imas ok crna gora kanale http://ott.dobratv.net:25461/
Ako ima neko da i meni posalje novu mac adresu od ovog ott
Skapirao sam da treba bar dve tri mac adrese da imas zbog razlicitih paketa
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Screenshot_30.png Screenshot_31.png Screenshot_33.png

Hvala dobrom coveku na poslatom linku za vlc player. Hvala brate Miro veliki si covek. Ako budem u skorije vreme dolazio za bec zovem te da popijemo koje pivo zajedno i da se upoznamo ko ljudi.
Автоматски споено мислење:

Ja se samo izvinjavam , moze li mi neko objasniti kako su kod Vas sve slike male a ja zauzeo ceo monitor


IZVINITE BRACO
 
Последно уредено:
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
bitka je presla na drugi tip servera, i ko zna lako ce se snaci..bitno da je neretva tamo gde je bila :)...nista revolucionarno se nije desilo....ne znam cemu tolika frka, i onako nista posebno nikad nije bila....
Daj na pm sapni novi
Автоматски споено мислење:

A ja imam molbu za gazdu bitke(znam da prati zbivanja na Kajgani)...Daj nekom 100KM da ti sredi onu listu brate dragi :) Skoro svaki kanal upisan 4-5 puta:несвест:.Hvala(y)
To mu vise izvora od ljubljane pa do kine
 
Последно уредено:
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
@Sota @LudiMilojko

zajebajem se , ko će bola to kupovati. :)

vidim da su se neki ovde napalili toliko da se samo o tome pise vec dva dana a ima dosta boljih tih kanala
Автоматски споено мислење:


Samo za mog brata Mira
Da te Alah dragi nagradi da si mi ziv i zdrav. AMIN
 

Kajgana Shop

На врв Bottom