Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
dopizdi coveku daj ovako daj onako , skinem skener gledam ga gleda on mene klikni onde klikni tamo i sta .... nista mrtvo
Stariji čoveče :) ...
Poslao sam ti poruku i napisao ti i gore..Ja ću ti pomoći onoliko koliko mogu i znam..,Nešto ćeš naći...
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Stariji čoveče :) ...
Poslao sam ti poruku i napisao ti i gore..Ja ću ti pomoći onoliko koliko mogu i znam..,Nešto ćeš naći...
e moj dragi pa nisam sad starac foco hahaha dobar si dobar si
Автоматски споено мислење:

a nisam skako ni na Djurdjicu
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
I poslije se pitate zasto ne radi ovaj ili onaj server :)
Uvijek se nadje neki da se "zanosi ko muda u kosidbu" a onda svi navale "ko mutav na telefon" tako da ce i ova propast "ko mudo kroz cepane gace":icon_mrgr: Samo tako nastavite(y):pijani:
 
Член од
9 август 2020
Мислења
18
Поени од реакции
3
Dobro vece svima,
Posto sam sada dobio mac od coveka za bitku i ne moze se svuci lista a takodje i sa par mojih starih macova od bitke takodje je ista stvar definitivno su promenili nesto da li port ili host jer sada citam da nikome ne moze da se svuce lista sa tog servera a mac adrese su validne.
Da li neko zna sta se desava sa tim serverom?
 
Член од
2 декември 2018
Мислења
52
Поени од реакции
35
Dobro vece svima,
Posto sam sada dobio mac od coveka za bitku i ne moze se svuci lista a takodje i sa par mojih starih macova od bitke takodje je ista stvar definitivno su promenili nesto da li port ili host jer sada citam da nikome ne moze da se svuce lista sa tog servera a mac adrese su validne.
Da li neko zna sta se desava sa tim serverom?
isti problem imam
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Dobro vece svima,
Posto sam sada dobio mac od coveka za bitku i ne moze se svuci lista a takodje i sa par mojih starih macova od bitke takodje je ista stvar definitivno su promenili nesto da li port ili host jer sada citam da nikome ne moze da se svuce lista sa tog servera a mac adrese su validne.
Da li neko zna sta se desava sa tim serverom?
Mislim da je napisato u zadnjih par stranica o tom serveru...
 

Wischmaster

Unsurpassed Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
17 јуни 2020
Мислења
42
Поени од реакции
54
Dobro vece svima,
Posto sam sada dobio mac od coveka za bitku i ne moze se svuci lista a takodje i sa par mojih starih macova od bitke takodje je ista stvar definitivno su promenili nesto da li port ili host jer sada citam da nikome ne moze da se svuce lista sa tog servera a mac adrese su validne.
Da li neko zna sta se desava sa tim serverom?
Server i dalje radi, Promene su bile ocekivane i tek ce ih biti jos u narednom periodu. Moj savet, da trazis nesto drugo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom