Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
opet ja sa spotify,jel zna iko radili uopste vise to ili je uzalud skenirati,ili je do configa,trebalo bi mi par acc a nikako da potrefim ili se vise nemoze naci
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
D3n1s-a sam pomenuo, jer mi je zamerio, sto sam nekada davno rekao, da pojedini skeneri "kupe" sve sto se njima preskenira ;)
ne mogu oni to potrošiti što narod i narodnosti nakupe, a imaju i separator za jednokonekcijske liste, odmah ih bacaju, ima i reverse code pegled skripte!!, tako da no sikiriki, bolji od OB 1.3.6 gde moraš u configu usaglasiti 15 stavki, ovaj samo jednu i eventualno proxy, samo da je bio ranije, pre V3 i cloudflare-a. To je Salezli ,majstor čudotvornih jednostavnih alata NEZABORAVNI!
Автоматски споено мислење:

Jos je bolje znati ko je samo @francuz. :):)
ista osoba
Sritni blagdani imenjače!
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ne mogu oni to potrošiti što narod i narodnosti nakupe, a imaju i separator za jednokonekcijske liste, odmah ih bacaju, ima i reverse code pegled skripte!!, tako da no sikiriki, bolji od OB 1.3.6 gde moraš u configu usaglasiti 15 stavki, ovaj samo jednu i eventualno proxy, samo da je bio ranije, pre V3 i cloudflare-a. To je Salezli ,majstor čudotvornih jednostavnih alata NEZABORAVNI!
Автоматски споено мислење:


ista osoba
Sritni blagdani imenjače!
veruj, da mi nista od toga ne treba, (ne znam ni koristiti to) verovatno sam
zaostao u razvoju, koristim samo: wotweb, simple tv player, http proxy scanner,
network ip scanner i tcp port scanner ;) :D i sve sam to nasao na netu, pre vise od decenije
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
veruj, da mi nista od toga ne treba, (ne znam ni koristiti to) verovatno sam
zaostao u razvoju, koristim samo: wotweb, simple tv player, http proxy scanner,
network ip scanner i tcp port scanner ;) :D i sve sam to nasao na netu, pre vise od decenije
Triba Ti i ovo u sastavu te grupe mrežnih alata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom