Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
3.389
E to mi je posebno drago što znaš ko sam ja matori.Hahaha aj pokupi prnje i bez na tvom forumu pa tamo prodaj onim tvojim muda za bubrege matori i obavezno magnezi popi. :pos: :pos: :pos: :drk:
Jos se penis pa sline ti vec cure ces usta hahaah jebig... ako si izbacen sa nekog foruma pa sad trazis dezurnog krivca sta cu ti ja.Samo polako disi i pisi zanimljiv si ti sam sebi :angel:

Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Na kojem portalu ima jos ovaj PinkStar kanal, ko zna neka sapne...;)
PINKSTAR.jpg

Член од
27 март 2019
Мислења
166
Поени од реакции
249
Jos se penis pa sline ti vec cure ces usta hahaah jebig... ako si izbacen sa nekog foruma pa sad trazis dezurnog krivca sta cu ti ja.Samo polako disi i pisi zanimljiv si ti sam sebi :angel:
Šipu i nesviraj punno da ti ne bi pao u trans i obavezno popi magnezi .A ja nisam nigde izbačen sa foruma a kod vas sam u vip-u pa me sad trazi po foumu matora dalobu , nijakuma.I ne zaboravi popi tvoj omiljeni napitak magnezi. :drk: :drk: :drk:

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
3.389
Šipu i nesviraj punno da ti ne bi pao u trans i obavezno mstori magnezi .A ja nisam nigde izbačen sa foruma a kod vas sam u vip-u pa me sad trazi po foumu matora dalobu , nijakuma.I ne zaboravi popi tvoj omiljeni napitak magnezi. :drk: :drk: :drk:
Ma super sta si u vipu a super smo forum hahahah sta ti znas sta je vip hheheheheh

Kajgana Shop

На врв Bottom