Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
2.743
Поени од реакции
2.337
Evo ima popust za Kinesku Novu.

Автоматски споено мислење:

Ma objektivno je skup zato sto prodaje iskljucivo za bitcoin pa dok kupis bitcoin paypalom i poplacas sve provizije ono sto mu je cijena 20 dolara izadje te 30-40 dolara zavisno po kojem kupovnom kursu kupis bitcoin.
Ali nece nikako drugacije da radi jer nije legalno jebiga.
Pa, hoču ti reči, da se ne mucimo i mi sa ovih valuta...prodaj ti to nama upola cijene...i svi srečni kao nekada - šta kaže Dara Bubamara.

Член од
8 април 2017
Мислења
1.102
Поени од реакции
2.115
Ja i vjerujem dosta njih još, gledamo sada i gledali smo prije i bitku i sve ostalo bilo play token ili bilo sta drugo na tv... Pa ljudi moji android tv ili box i pići.. Pa nemate uopće ideja... Svaki ali svaki stb vrti svaki ispravni mac bio on playtoken ili ne.. A geo blok hm, pa instalirati app nord vpn ili drugu i pokreniti da radi u pozadini.. Pa malo mučnite glavim. Nije to programiranje nego zdrav razum...

Член од
12 декември 2019
Мислења
81
Поени од реакции
135
Ja i vjerujem dosta njih još, gledamo sada i gledali smo prije i bitku i sve ostalo bilo play token ili bilo sta drugo na tv... Pa ljudi moji android tv ili box i pići.. Pa nemate uopće ideja... Svaki ali svaki stb vrti svaki ispravni mac bio on playtoken ili ne.. A geo blok hm, pa instalirati app nord vpn ili drugu i pokreniti da radi u pozadini.. Pa malo mučnite glavim. Nije to programiranje nego zdrav razum...
Evo ja priznajem da neznam, pa ako hoćeš da podeliš ideju imam listu bitke koja mi radi u Sahbaz playeru, a u ott navigatoru izbacuje error play_token, u stbem neće ni da očita, iptv smarters error... upalim Norvpn izmenjam xxx lokacija ništa, vratim se na Sahbaz player radi. Evo kaži mi u čemu je trik?

Член од
13 ноември 2016
Мислења
219
Поени од реакции
640
Evo ja priznajem da neznam, pa ako hoćeš da podeliš ideju imam listu bitke koja mi radi u Sahbaz playeru, a u ott navigatoru izbacuje error play_token, u stbem neće ni da očita, iptv smarters error... upalim Norvpn izmenjam xxx lokacija ništa, vratim se na Sahbaz player radi. Evo kaži mi u čemu je trik?
Vise puta sam pisao, mac koji je radio u stb posle probe u Sahbaz playeru vise nece ni u stb ni u ostale ali radi u Sahbaz.Zasto pojma nemam,ali probano vise puta i definitivno ima nesto e sad...

Inace sve liste normalno rade u stb pa i bitka.

Член од
12 декември 2019
Мислења
81
Поени од реакции
135
Vise puta sam pisao, mac koji je radio u stb posle probe u Sahbaz playeru vise nece ni u stb ni u ostale ali radi u Sahbaz.Zasto pojma nemam,ali probano vise puta i definitivno ima nesto e sad...

Na to sam i ja mislio, ali nije do Sahbaz playera, npr. nova sveža lista od kamiondžija više konekcija, nije testirana ni u jednom od alata, ubacim u stbemu ništa, ott navigator play_token error, izmenjam lokacije u Nordvpn ništa. Testiram aktivnost - aktivna, ubacim u Sahbaz player radi bez promene lokacije, sačuvam je u profilu i pokrenem sutradan u Sahbazu radi. E sad po nekoj logici ovaj player ima skriptu koja prejebe sve zaštite koju su strimeri stavili. Takva app za android koliko ja znam ne postoji trenutno

Член од
24 септември 2019
Мислења
929
Поени од реакции
1.484

sahbaz player je u stvari crna rupa :D

Член од
24 септември 2019
Мислења
929
Поени од реакции
1.484
opet teorije zavere,sve radi normalno u svim (OTT,STB SAHBAZ), kome da skuplja nesretni Sahbaz, liste sa 1 konekcijom kojih je 99,9% i traju ko kupusni leptir.
sala @ogorelica brate, sala
ljudi kakda cete vise skontati poneke clanove foruma,
ja se samo zajebavam, zabole me cuperak na glavi za sve te playere i slicne gluposti,
ko da vam zivot zavisi od iptv-a ;) :)

Член од
28 ноември 2013
Мислења
89
Поени од реакции
135
Pozdrav svima sa foruma, zamolio bih clanove ako ima neko c liniju da mi daje na pp hvala

Член од
13 ноември 2016
Мислења
219
Поени од реакции
640
Petorici na PP mac za iptv.rent.

Podeljeno.

Последно уредено:
На врв Bottom