Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
loop mi je uvek ukljucen ;)
Iskluci ga odma....tako zbunjujes i nas i vlc....
Автоматски споено мислење:

loop mi je uvek ukljucen ;)
Автоматски споено мислење:

Ok...car si...nego u koju m3u lista se nalazi 24 kitchen HD...koja si postavio nedavno ?!!
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Iskluci ga odma....tako zbunjujes i nas i vlc....
Автоматски споено мислење:


Ok...car si...nego u koju m3u lista se nalazi 24 kitchen HD...koja si postavio nedavno ?!!
koji crni car, exe net je u pitanju
Автоматски споено мислење:

 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
363
Поени од реакции
226
Tvviet dobri kanali.. Oko 200 kanal ali super.. Ako imate box android istalirate kanale prijawite se i uziwajte.. Mozete kupiti te kanale ako zelite
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Uskoro i neces, exenet je kupio jedan legalni provajder pa one udp liste uskoro odlaze u proslost. :(
Steta, jedna od boljih polulegalnih listi ako ne i najbolja, jbg
Exenet za mene ne znaci nista....jer titlove nikad nisam mogao da podnesim na smart tv...pa tako da, iskreno i nikad nisam ga i gledao ....rekao sam da imam "fluss 24 kitchen HD" sa titl... :)
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Svoj ti posao druze, ja cu da objavim kad hocu i sta hocu. Ne znam samo odakle nekome pravo da govori nekome drugome sta treba da radi. Kao ovo se smije ovo nesmije postovati. I nije ugasen sve radi normala samo sto je sifru zamjenio i source od kanala.
Postoje neke norme ponašanja u normalnom svijetu i medju ljudima.. Normalan covjek neće napraviti nešto sto ce napakostiti puno ljudi.. Nitko te nemoze natjerati, ali i tome i jeste vic, ti bi sam trebao biti fer i ok i neupropastiti ljudima eto tako jel je tebi došlo.... To je moje mišljenje a ti opet ajd po svom..

Išta se čudiš pa normalno da će ti netko prigovorit kad iz zajebancije i folirancije svijesno upropastiš nesto sto netko koristi.. Ali ti opet ajd po svom.. Nasa djela govore o nama a ne drugi ljudi
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Postoje neke norme ponašanja u normalnom svijetu i medju ljudima.. Normalan covjek neće napraviti nešto sto ce napakostiti puno ljudi.. Nitko te nemoze natjerati, ali i tome i jeste vic, ti bi sam trebao biti fer i ok i neupropastiti ljudima eto tako jel je tebi došlo.... To je moje mišljenje a ti opet ajd po svom..

Išta se čudiš pa normalno da će ti netko prigovorit kad iz zajebancije i folirancije svijesno upropastiš nesto sto netko koristi.. Ali ti opet ajd po svom.. Nasa djela govore o nama a ne drugi ljudi
Pa realno, vi najvise stete i nanosite drugima, ne ti konkretno ali taj "klan", velicanjem i hrabrenjem Crow-a, pravdanjem doticnog..
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
haha ,ma bolje nama sitnim dusama da mu pusimo nego da mu lizemo dupe kao ti i puno takvih kao ti.U svakom slucaju je manje onih koji mu puse nego onih koji mu lizu dupe.Svi koji trazite listu u 99% slucajeva vec imate ali eto hocete vise,i sad jos i neki viet.Pa sta to ima viet a nema neka druga???Cemu ponizavanje kad vas je hopcup svemu naucio i pojasnio vam.Dok docekate pp od vaseg kralja,za to vrijeme mozete sebi listu sami naci.
Zaboravit ću šta si napisao. Nisam ti ja od onih koji se svađaju i vrijeđaju druge a pogotovo sa mojim Bosancima. Samo pohvale. Uživaj drug i opusti se, samo lagano, sve će ovo biti jednom Juče. LP
 

Kajgana Shop

На врв Bottom