Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
jedino ja imam tvviet naloge provjereno. ahahahahah
Pozdrav gazdi najboljeg portala, u svakoj free akciji (zadnja7 dana) dobio sam U/P za TV VIET), sa 150 ojra penzije nažalost ne mogu kupiti, molim penzionersku cenu
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881

Vidim ovdje ovaj kikiriki je dezurni, a kako bih bilo da ti obrisem cjelu db :)
Preko 8000 korisnika
Jarane, ja imam ulaz na taj server već duže vrijeme (zahvaljujući hopcup invaziji). Radi se o legalnom provajderu. Njegovo je da se bori protiv nas, a naše je da ga varamo na svoj način. Džaba ti svi MAC-ovi, samo rijetki znaju kako mogu gledati...
Sad si ga ugasio, svaka čast. Naravno kad hiljadu ljudi legne na server i počne čačkati...
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Jarane, ja imam ulaz na taj server već duže vrijeme (zahvaljujući hopcup invaziji). Radi se o legalnom provajderu. Njegovo je da se bori protiv nas, a naše je da ga varamo na svoj način. Džaba ti svi MAC-ovi, samo rijetki znaju kako mogu gledati...
Sad si ga ugasio, svaka čast. Naravno kad hiljadu ljudi legne na server i počne čačkati...
Svoj ti posao druze, ja cu da objavim kad hocu i sta hocu. Ne znam samo odakle nekome pravo da govori nekome drugome sta treba da radi. Kao ovo se smije ovo nesmije postovati. I nije ugasen sve radi normala samo sto je sifru zamjenio i source od kanala.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Svoj ti posao druze, ja cu da objavim kad hocu i sta hocu. Ne znam samo odakle nekome pravo da govori nekome drugome sta treba da radi. Kao ovo se smije ovo nesmije postovati. I nije ugasen sve radi normala samo sto je sifru zamjenio i source od kanala.
Ama neka si, nije AVAX vrijedan pomena... Kao i svaki legalni, lista im je siromašna. Samo ti objavljuj šta hoćeš i kad hoćeš... Znam da radi... Pozdrav i samo opušteno
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Pozdrav gazdi najboljeg portala, u svakoj free akciji (zadnja7 dana) dobio sam U/P za TV VIET), sa 150 ojra penzije nažalost ne mogu kupiti, molim penzionersku cenu
Covjek nam je zadnjih godinu i pol dopustao da koristimo njegov server i login podatke da bi stjecali znanja o ministra platformi, nije se bunio, mi nismo previse cackali. E sad jbg, ocito mu je dopi.... pa je sad malo mir. Da ga sad trazim njegov debug_key vjerovatno bi mi pokazao onaj smajlic :kuracc: i ima potpuno pravo jbg. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom