Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јануари 2015
Мислења
561
Поени од реакции
548
haha stoo ti e sega maka marko sto covek nesto objavio sto radilo dugo i jos radi i dalje ce da ardi ti kako si se nafrlil na mene kako dasam ti doma vlegol radi sto sakas kaza ti bas mer gajle dal godides ili celi zivoten odmor ke zemam od tebe
a ustavri pa ke gi koristat mojte postovi sto sma postavio ili si gi obrisal posto su jaki kakvi su takvi su ma nemas ti to sto ja sma slikao sad zato ti krivo i ne provociraj
vise mene posto crno ke se zavrsi za site u veza za stalkeri
i ne mi se zakanuvaj sa toa godisen seasen posto ja ako se zakanam znas sta ce ad bude
molicete se za liste
JEL TI KRIVO ZA SLIKA STO SAM POSTAVIO
budi reaen kazi ti nam unistavas ono sto mi imamo
i gotovo a ne na takav ancin ad provociras i zakanuvas mi se
tuka pred ljudi
Мали седи мирен не ми го закачај Цепенко! :LOL:

Член од
28 септември 2018
Мислења
56
Поени од реакции
57
Auuuu,56 poruka za alat sta je brzina.Dsuki nek odluci dali ce kome dati ili ne.Nisam ga dabe dobio....

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
647
Auuuu,56 poruka za alat sta je brzina.Dsuki nek odluci dali ce kome dati ili ne.Nisam ga dabe dobio....
ти пишав одма,да ми кажеш колку пораки ќе добиеш...
ама ова ги надмина и моите очекувања)))
56,до 30-40 ,мислев,ама над 50 за толку кратко време)

Член од
27 јули 2018
Мислења
178
Поени од реакции
139
To sto si naućio od hop cup to ni ništa ne vrijedi. On je to stavio javno. I normalno da ce vlasnici isto to pročitati i promjeniti. Znaci on nije nitkom osim vlasnika pomogao . Pomogao ti je u smislu par dana.
Nebi se baš baš složio ali nećemo u detalje.Znam da nikoga više nemolim za listu i kad nešto gledam nema prekidanja.Ja više nego zadovoljan.A par dana nije dva mjeseca mižda i više i rade savršeno,ne samo jedan stalker već njih puno puno više.Nemoj se ljutiti ali to je istina,i ti si mi slao listu i naravno i tebi hvala!

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Posto dobi Ban na drugom forumu sto i spomenu ovde. Drugi razlog nema. Uskoro stizu novi nalozi netflix pa vas dragi prijatelji pozivam da mi se javite na poruku?

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Posto dobi Ban na drugom forumu sto i spomenu ovde. Drugi razlog nema. Uskoro stizu novi nalozi netflix pa vas dragi prijatelji pozivam da mi se javite sa poruku?
P.S Napomena nek se jave oni koj umeju jedan strani jezik : Primer radi nemacka morate znati nemacki ili engleski. Nasi Jezici slabo podrzani. Acounti rade 1 mesec free.
Prednost imaju Prijatelji

Член од
17 октомври 2016
Мислења
402
Поени од реакции
2.226
Hajde da vam ja objasnim u cemu je stvar sa objavljivanjem ovih stalkera.
Mozda ste primetili da nemozete da koristite sve stalkere koje je hopcup objavio.
Mozete koristiti samo one koje vlasnik nije zastitio kako treba.
Kod zasticenih stalkera ne prolaze ove komande
Takodje kod zasticenih stalkera da bi ih koristili treba vam pored validni mac adrese jos i sn. zatim device id i device id2.
Znaci kad vlasnici ovde objavljenih stalkera vide da su objavljeni ili primete da se povecava broj konekcija shvatit ce da nesto nije u redu i zastitit ce se kako treba.
Tako dolazimo do toga da ovo sto radi hopcup vise steti nego sto doprinosi forumasima.
Da me ne shvatite pogresno meni ni iz dzepa ni u dzep.
Ja i meni bliski ljudi cemo uvek imati sta da gledamo.

Член од
23 октомври 2017
Мислења
870
Поени од реакции
4.253
Член од
23 октомври 2017
Мислења
870
Поени од реакции
4.253
Hajde da vam ja objasnim u cemu je stvar sa objavljivanjem ovih stalkera.
Mozda ste primetili da nemozete da koristite sve stalkere koje je hopcup objavio.
Mozete koristiti samo one koje vlasnik nije zastitio kako treba.
Kod zasticenih stalkera ne prolaze ove komande
Takodje kod zasticenih stalkera da bi ih koristili treba vam pored validni mac adrese jos i sn. zatim device id i device id2.
Znaci kad vlasnici ovde objavljenih stalkera vide da su objavljeni ili primete da se povecava broj konekcija shvatit ce da nesto nije u redu i zastitit ce se kako treba.
Tako dolazimo do toga da ovo sto radi hopcup vise steti nego sto doprinosi forumasima.
Da me ne shvatite pogresno meni ni iz dzepa ni u dzep.
Ja i meni bliski ljudi cemo uvek imati sta da gledamo.
da upravo to ako svi stave ovakve logine plus mac super ce biti za mene ja cu imati ulaz opet hehe
DeviceId: 23303
Ip Address:
Login: 927b91.Flanagans
Password: 599132de36e86ad8dc35a59ef9904b58
MAC: 00:1A:79:42:0A:21 zamolio bi sve provajdere da zastite sto vise vas

white pozdrav

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
da upravo to ako svi stave ovakve logine plus mac super ce biti za mene ja cu imati ulaz opet hehe
DeviceId: 23303
Ip Address:
Login: 927b91.Flanagans
Password: 599132de36e86ad8dc35a59ef9904b58
MAC: 00:1A:79:42:0A:21 zamolio bi sve provajdere da zastite sto vise vas

white pozdrav
NEMOJ DRUG ce moram da tepam :P

На врв Bottom