Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
214
ajde vise sa tim Dobar dan dopizdili bogu i vragu ,,,sta radim kad otvorim scrolaj stranicu 50 postova dobar dan ,,,ko djeca neka ,tu ,,,jebe se vama za dobar dan samo nabijate postove nebi li imali kad trazite linkove "dovoljan broj" postova ..... meh
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
ajde vise sa tim Dobar dan dopizdili bogu i vragu ,,,sta radim kad otvorim scrolaj stranicu 50 postova dobar dan ,,,ko djeca neka ,tu ,,,jebe se vama za dobar dan samo nabijate postove nebi li imali kad trazite linkove "dovoljan broj" postova ..... meh
Al se ti nalupa gluposti, sad bi zbog zebe trebali jedan drugom nesta sta se tebi svidja pisati. Ako si dijete ili maljoljetan onda ti je post O. K.
 
Член од
30 јуни 2018
Мислења
208
Поени од реакции
69
Како може да се превземат каналите од АСТРА сервер на EXE-NET Србија, со/playlist.m3u8 неможе, дава 404 not found. Кој знае нека пиши како да ги добијам линковите. Позз
 
Член од
26 мај 2019
Мислења
11
Поени од реакции
3
pozdrav svima,:)
nov sam ovde.
ako ima neko ex yu listu da mi posalje na pp
unapred puno hvala :)
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Pozdrav svima dali neko poseduje kanal cajki novi iz hrvatske: EXTRA TV ako moze na pp da mi pošalje?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
ajde vise sa tim Dobar dan dopizdili bogu i vragu ,,,sta radim kad otvorim scrolaj stranicu 50 postova dobar dan ,,,ko djeca neka ,tu ,,,jebe se vama za dobar dan samo nabijate postove nebi li imali kad trazite linkove "dovoljan broj" postova ..... meh
dobar dan...:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom