Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
vidis bas zbog ovog ima vip na zezalici. i onda bi vi pomoc. ma znate kad cete dobiti. NIKAD. zadovoljavajte se s ovim. a sanjajte liste koje mi gledamo.
cista zlocestoca iz ovog posta. vi prvo trebate nauciti biti ljudi.......[DOUBLEPOST=1515692829][/DOUBLEPOST]naravno ovaj post se ne odnosi na vas par normalnih dobrih ljudi. a ovi zlo tvori ce se vec pronaci
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
vidis bas zbog ovog ima vip na zezalici. i onda bi vi pomoc. ma znate kad cete dobiti. NIKAD. zadovoljavajte se s ovim. a sanjajte liste koje mi gledamo.
cista zlocestoca iz ovog posta. vi prvo trebate nauciti biti ljudi.......[DOUBLEPOST=1515692829][/DOUBLEPOST]naravno ovaj post se ne odnosi na vas par normalnih dobrih ljudi. a ovi zlo tvori ce se vec pronaci
a sto ti toa se iznervira li? :) pa i jasum ti vip kaj vas hihihi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sad cu te lako naci 7 vas bilo gore.Sta velis da vas sad sve banujem zauvijek to bi bilo najednostavnije ali sad si dolijao zauvijek hahhahah
Trojica ste sad bice mi lakse banovat samo dva mogu pogresit hahaha
A posto makedonski pises mislim da znam koji si opa opa sad samo udi
 
Последно уредено:

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Sad cu te lako naci 7 vas bilo gore.Sta velis da vas sad sve banujem zauvijek to bi bilo najednostavnije ali sad si dolijao zauvijek hahhahah
Trojica ste sad bice mi lakse banovat samo dva mogu pogresit hahaha
A posto makedonski pises mislim da znam koji si opa opa sad samo udi
pojma nemas koj sum kaj vas :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom