Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Njemu ne dajte vise nista. To je jako nezahvalan lik.

Pre par dana sam mu poslao listu putem PP-a koja jos uvek radi bez problema. Lik umesto da pokaze malo zahvalnosti on je se drznuo da napise "Ovo ne valja".

I ja ga pitam, "Sto, sta joj fali?" Kaze on: "Nista".

Toliko o njemu.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
Njemu ne dajte vise nista. To je jako nezahvalan lik.

Pre par dana sam mu poslao listu putem PP-a koja jos uvek radi bez problema. Lik umesto da pokaze malo zahvalnosti on je se drznuo da napise "Ovo ne valja".

I ja ga pitam, "Sto, sta joj fali?" Kaze on: "Nista".

Toliko o njemu.
Istina vidio sam. A tri dana ranije ja mu poslao dvije
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Dzabe to, ne radi. Moze da pise jel aktivan ili ne ali nije tacan. Imao sam taj program, bio u folderu win.artiptv.eu/download dok nisu ukinuli tu stranicu zajedno sa ART plejerom za PC i android.

Svejedno portal su iskljucili i mislim da ce za svaki user da pise da je neaktivan.
Ovo je nova verzija, provereno radi.
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
131
Поени од реакции
80
Dzabe to, ne radi. Moze da pise jel aktivan ili ne ali nije tacan. Imao sam taj program, bio u folderu win.artiptv.eu/download dok nisu ukinuli tu stranicu zajedno sa ART plejerom za PC i android.

Svejedno portal su iskljucili i mislim da ce za svaki user da pise da je neaktivan.
Izgleda da si u pravu,ovde je sve zakljucano win.artiptv.eu/ ,unicersal iptv installer nisam nasao, ali sam instalirao player na android,nasao sam APK. file, kao I MSI. file koje je postavio @international (jos uvek je aktivan link)
upravo probam device user/pass (nisam siguran da je ispravan) na windows platformi,trenutno je u procesu (downloading channel data),ako to ne uspe,mogao bi neko da mi posalje aktivnu mac adresu da probam kako sljaka na androidu,poz!
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Izgleda da si u pravu,ovde je sve zakljucano win.artiptv.eu/ ,unicersal iptv installer nisam nasao, ali sam instalirao player na android,nasao sam APK. file, kao I MSI. file koje je postavio @international (jos uvek je aktivan link)
upravo probam device user/pass (nisam siguran da je ispravan) na windows platformi,trenutno je u procesu (downloading channel data),ako to ne uspe,mogao bi neko da mi posalje aktivnu mac adresu da probam kako sljaka na androidu,poz!
Mora da skines nov plejer.
U tim starim plejerima je link ka serveru koji vise ne radi, u novim plejerima je novi server.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Momci pitanje:
ima li Art listi sa vise konekcija? Naime, imam jednu i uvijek, bas uvijek radi. Sad il' gazda rinta k'o i ja po cijeli dan pa ne gleda ili lista ima vise konekcija pa si ne smetamo.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Momci pitanje:
ima li Art listi sa vise konekcija? Naime, imam jednu i uvijek, bas uvijek radi. Sad il' gazda rinta k'o i ja po cijeli dan pa ne gleda ili lista ima vise konekcija pa si ne smetamo.
Aj da ne pisemo vise o njima, ko zna ko sve i sta sve cita ovde.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom