Златни песоци

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Некој да сподели искуство од златни песоци, бев прошлата година на сончев брег па оваа година се мислам за златни песоци, цени, ноќен живот???[DOUBLEPOST=1465349431][/DOUBLEPOST]Некој да сподели искуство од златни песоци, бев прошлата година на сончев брег па оваа година се мислам за златни песоци, цени, ноќен живот???
 
Член од
18 ноември 2015
Мислења
44
Поени од реакции
32
Некој да сподели искуство од златни песоци, бев прошлата година на сончев брег па оваа година се мислам за златни песоци, цени, ноќен живот???[DOUBLEPOST=1465349431][/DOUBLEPOST]Некој да сподели искуство од златни песоци, бев прошлата година на сончев брег па оваа година се мислам за златни песоци, цени, ноќен живот???
Ќе може ли да го споделиш твоето искуство од сончев брег од минатото лето, како се цените за сместување, дали може таму да се најде сместување, како се цените на храна и пијалок, водата, забавата...?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
Некој да сподели искуство од златни песоци, бев прошлата година на сончев брег па оваа година се мислам за златни песоци, цени, ноќен живот???
Најефтина варијанта за на Златни Песоци ти е да појдиш преку Агенција. Мислам дека Хавана има договор склучено и има интересни пакети, хотел плус опција за пакет карти за забави.
Ако си околу 20 ќе си поминиш топ. Цени горе долу исти ко на Сончев Брег. Мене лично повеќе ме бендисува шо Златни е помало и некако цела забава е концентрирана во 3-4 дискотеки на радиус од 1км. Плус, за разлика од Сончев брег, на златни имаш и денски журки на шанкот Мохито. Има многу шо ида само заради Мохито на златни. Ако те интересира нешто подетално прашај. Јас бев таму 5 години со ред музика пуштав. Годинава не планирам да одам оти многу напорно ми беше.
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Ќе може ли да го споделиш твоето искуство од сончев брег од минатото лето, како се цените за сместување, дали може таму да се најде сместување, како се цените на храна и пијалок, водата, забавата...?
Имам напишано, побарај во темата сончев брег
 
Член од
6 август 2011
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.344
„Св. св. Константин и Елена“

Курортен комплекс „Св. св. Константин и Елена“ е нај-старијат б'лгарски черноморскикурорт. Предишното му име „Дружба“ (след 1957 до 1992 г.) е все оште доста популјарно не само сред варненци, а и в цјала Б'лгарија. Намира се на 10 км североизточно от цент'ра на Варна и на 6 км от краја на ,,Златни пјас'ци„ . Заема територијата: на југ – до нос „Свети Георги“, на север – до нос „Кавакла“, на запад – до бул. „Кнјаз Борис I“, екопарк „Варна“ и селиште „Манастирски рид“ и на изток – до Черно море.


st_konstantin_harta.jpgSv.2.jpg


Sv.jpg


Sv.1.jpgSv.14.jpg


Sv.10.jpgSv.5.jpgSv.20.jpgSv.18.jpgSv.19.jpgSv.30.jpgSv.3.jpgSv.27.jpgSv.23.jpgSv.4.jpgSv.31.jpgSv.17.jpg


Комплекс'т предлага висококачествено обслужване , минерални извори ,спа ,паркове и зелени пространства за една спокојна семејна почивка.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.760
Поени од реакции
9.883
Некој што бил скоро у Златни да подели искуство.Планирам летово таму..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom