За што најчесто се расправате по дома?

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.986
Поени од реакции
1.610
Зашо сум седел многу време на компјутер, а нема врска секад се погаѓа да седнам на компјутер и после 3-5мин да влезат у соба и да почнат да мрчат. Неам среќа! :D
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Секогаш има нешто до лани за учење секој ден не се трпаа лани имав 7 кеца, ама сега веќе не се расправаме за школо...сега секоја минута ми влеват у собата мислат дека сум се коцкал на интернет, и до скоро додека чував пари по дома по фиоките ми водеа сметки колку сум имал што сум правел ама сега веќе нема си отворив сметка :pos:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Порано за учење,сеа за ништо сем некогаш за глупи работи,онака чисто спортски :)
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.881
Поени од реакции
689
За тоа што седам касно пред компјутер,и за тоа што не си го сфакам озбично учењето.Toa e тoa :)
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.288
Поени од реакции
5.771
Isklucivo za neucenjeto moe na idiotskite nauki od skolo. Ne e kavga toa e ednostavno dosaden i zamoren monolog na visok ton od strana na nekoj od dvajcata mi roditeli... Najcesto majka mi. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom