За жените: Какви мажи ве привлекуваат?

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Аcid имаш погрешно толкување за gangsta.

Може да имаат какви сакаат пантолани смокнати, или фластери по лице (незнам од каде ова) битно е дека можат да те скинат на лице место само ако им се видиш uncool.

Најголемите гангста се во Чаир и север. Оди прошетај некогаш наверчер таму, ќе видиш што ти зборам. Единствената разлика од поимот е што нашиве не репуваат и искажуваат агресија само на улицата.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
moTaro напиша:
Аcid имаш погрешно толкување за gangsta.

Може да имаат какви сакаат пантолани смокнати, или фластери по лице (незнам од каде ова) битно е дека можат да те скинат на лице место само ако им се видиш uncool.

Најголемите гангста се во Чаир и север. Оди прошетај некогаш наверчер таму, ќе видиш што ти зборам.
Абе он мислеше на генгста лук..

Ја бе иам дресови, капи, панталони смкнати, скејт патики, и ланци иам 2-3, и се облакам бе така.. не се цепам, мада ако сакам можам ;)

Али ајде, темава отиде во мајчинава, не вреди..

Дадо, тебе и ти личи пер, на фацата и на спортот шо го играш, а и ти паша со околината во која си моментално, така да уживај ;) а и тука да си, пак носи си се така, ич да не ти чуе..
 
N

NightFuneral

Гостин
ja neznam so me privlekuva...koga ke znam ke vi kazam.nemozam od sea da kazuvam,crn,plav,neznam kakov,oci, telo......sve zavisi od momentot koga ke go zapoznaes.Moze od sea sakas nekoj so plava kosa,ama u X moment,nekoj crn te mava u srce.....i so praime togas so zamislenotot?sve e do momentot:)))))))
 

Lea

Член од
19 ноември 2005
Мислења
152
Поени од реакции
2
Јас сакам мажи кои знаат да кажат тоа што треба во одреден момент...
и нормално да имаат памет...дека откако ќе кажат што имаат, после два-три дена ќе видиш што и какви се...а воопшто не ме интересира надворешниот изглед...и не мора сега некој да ми прави слика на shrek и слично, бидејќи се изјансив...ако доволно ме привлекува внатрешно, ќе го сакам , ако сум решила...ете:)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
maz mi me privlekuva...ako li....:hump:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
dajdo напиша:
ej ti mene cigan me napravi a :lud: :lud: :lud: i drachevcanec
Не бе, реков такво нешто?

Само викам дека ромците тука се сите во „Нели филм“, 50 сент и слично... На тоа алудирав. Башка, ти си во САД! :)
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
Acid напиша:
Не бе, реков такво нешто?

Само викам дека ромците тука се сите во „Нели филм“, 50 сент и слично... На тоа алудирав. Башка, ти си во САД! :)
epa ne posho mi pogodi bash kako se oblakam a da kazam ushe nesho i ja taka mislef za romite u skopje taka ali toa sho go nosat oni u usa se nosi ako doooete u usa ke se zbunite kolku se site taka oblecheni
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Дополнување на тоа што претходно го имам кажано: личното искуство ме наведува на општ заклучок дека досега некако највише сум се навлекувала на убави и згодни компјутерџии шо слушаат електронска музика (ама не техно), сакаат откачени филмчиња, идат по журки и се облакаат онака фраерски :icon_lol:
Чудна работа никад ме нема привлечено некој од моја струка :raz:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
MarthaGraham напиша:
Дополнување на тоа што претходно го имам кажано: личното искуство ме наведува на општ заклучок дека досега некако највише сум се навлекувала на убави и згодни компјутерџии шо слушаат електронска музика (ама не техно), сакаат откачени филмчиња, идат по журки и се облакаат онака фраерски :icon_lol:
Чудна работа никад ме нема привлечено некој од моја струка :raz:
Па ти опиша 95% од луѓето на форумов. Останатите 5% слушаат турбо фолк и метал. :icon_lol:

Сакаш да ти се преполни инбоксот со приватни пораки или си бараше занимација? :)
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Acid напиша:
Па ти опиша 95% од луѓето на форумов. Останатите 5% слушаат турбо фолк и метал. :icon_lol:

Сакаш да ти се преполни инбоксот со приватни пораки или си бараше занимација? :)
Не бе најсериозна бев :icon_eek: Не ми беше намерата да испровоцирам фидбек (ве молам без приватно реметење):pos: него констатирав нешто што е вистина и што не можам да си го објаснам, пошто цело време ми се дешава а не знам зашто, не дека ја давам оглас у весник со дадените карактеристики:pos:
Башка има и многу други детаљи ти мислиш дека само со толку ќе се задоволам?:icon_lol: Ова беше генерален опис, иначе ако беше само тоа, како што рече, излегува дека 95% од луѓево овде би биле "совршениот" за мене :raz: :pos: :pos:
 
Член од
7 јануари 2006
Мислења
29
Поени од реакции
0
MarthaGraham напиша:
не дека ја давам оглас у весник со дадените карактеристики
ама коментарот баш ти е како оглас у форум и покана да ти пишат :pos:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
gloria напиша:
ама коментарот баш ти е како оглас у форум и покана да ти пишат :pos:
Епа тогаш длабоко се извињавам ако случајно пратив погрешна порака :pos: Ја мислев дека темава е какви мажи ме привлекуваат па онака... си пишав какви мажи ме привлекуваат од практичното мое искуство досега :raz: :pos: Али нема врска, чим така се сваќа работава баталете го погорниот пост. :baeh:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
пеер, не се нервирај има момци кои слушаат електрофолк...него кажи ти дали си мажена?
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
gOJDO напиша:
пеер, не се нервирај има момци кои слушаат електрофолк...него кажи ти дали си мажена?
Хммм... уште тоа да го кажам вака јавно ќе излезе ептен дека оглас давам:pos: :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Зошто и се фрливте на Марта дека дава оглас?
Дополнување на тоа што претходно го имам кажано: личното искуство ме наведува на општ заклучок дека досега некако највише сум се навлекувала на убави и згодни компјутерџии шо слушаат електронска музика (ама не техно), сакаат откачени филмчиња, идат по журки и се облакаат онака фраерски :icon_lol:
... тоа вас ви звучи на 95% форумџии? Не сакам да вреѓам никако, ама размислете малку мамата:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom