Заљубени во малолетно лице ....

А

Атомската мравка

Гостин
Еден куп вакви врски има па не знам некој да лежел во затвор, така да оди и не се замарај плус ако и нејзините ја подржуваат врската тогаш немаш гајле.
 
Член од
12 август 2014
Мислења
101
Поени од реакции
173
Ако сака и она, иако не е доволно зрела, пробај и биди со неа..
На 16 год и брак може да склучи :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.054
Поени од реакции
36.520
Случајот го направивте како он да е 43 , а она 16.

Ебате дебилната ограничена нација , страшно нешто. Затоа уште генерации генерации нема да мрднат од тие турски и титови убедувања. Еден куп 30 и повеќе годишни дупат малолетнички , па до сега немам прочитано некој да заглавил во затвор. А камоли па за врска со разлика од 5-6 години.
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Чудно ми е заљубување во деца, изгледа напален си ко животиња па сега бараш оправдување низ форумов за горливите ти жељи. Добро е, ти работи супер егото само гледај нека не ја губи контролата оти можиш да наебиш ;)
Како прво не ја посматрам сексуално, туку имам сериозни намери со неа за сериозна врска, дури и воопшто не би ја убедувал на секс доколку несака. А и сам незнам колку е паметно секс со малолетник од разбирливи причини.
Што побогу би правел со 16 годишно девојче??? Јас разбирам дека ти се допаѓа како изгледа, но има ли нешто освен тоа? Запрашај се дали ти е само сексуална привлечност или навистина сакаш да изградиш врска со неа. Како прво 100% сум сигурна дека немате исти сфаќања. Таа се грижи за тестот по математика, додека ти си завршил со учење. Таа сака да излегува во кафичи кај што одат нејзини врсници, додека ти... не знам ти што сакаш искрено.
Ако ме прашаш мене, јас не можам да поднесам 20-25 годишни момци иако се „легални“, баш поради начинот на кој размислуваат во тие години. А пак за 16, да не правиме муабет, деца ...
Иако има 16, изгледа многу позрело и позрело се однесува како да има барем 20. Од друга страна нема да и бидам прв дечко. Имала врска со 2 и пол години постар кога имала 15, а и тој бил полнолетен со таа разлика што станал полнолетен дури биле во врска што значи дека кога се фатиле имал 17. Више ги поминала тие детски болести со долги и пропаднати врски и мислам дека е зрела иако е мала. А што побогу би правел со 16 годишна, веројатно што и досега. Се дружиме извесно време и баш ни е интересно и убаво кога сме заедно...
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.264
Поени од реакции
3.619
Случајот го направивте како он да е 43 , а она 16.

Ебате дебилната ограничена нација , страшно нешто. Затоа уште генерации генерации нема да мрднат од тие турски и титови убедувања. Еден куп 30 и повеќе годишни дупат малолетнички , па до сега немам прочитано некој да заглавил во затвор. А камоли па за врска со разлика од 5-6 години.
оди бе брат, дупни и ти ама ако почниш да свириш клавир не сме ние виновни. Виновни се твоите сваќања на законите и нивните малолетни хормони. Муабетот е кад би било шта би било ама ни ти ни таа ни никој жив не зне што може да се случи пример во случајов во наредни две години. Слободно имај си врска но ризикот е твој а законот е на РМ. Исто како да одиш да крадеш, еден куп одат и крадат ама кого фатат го јаде за сите што не ги фатиле...
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
не бери гајле мадичу. Ако нешто имаш проблеми со полиција (а мислам дека ке немаш) тогаш само испринтај ги овие 3-4 страни од форумот и најверојатно судијата ке свати дека си имал сериозни намери и се работи за љубов.
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Случајот го направивте како он да е 43 , а она 16.

Ебате дебилната ограничена нација , страшно нешто. Затоа уште генерации генерации нема да мрднат од тие турски и титови убедувања. Еден куп 30 и повеќе годишни дупат малолетнички , па до сега немам прочитано некој да заглавил во затвор. А камоли па за врска со разлика од 5-6 години.
Е баш заради вакви како што има на форумов не сме заедно :) Ја преувеличуваат работата многумина.Баш сакав да видам различни мислења на форумов кои се баш идентични и како у реалниов живот.
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
Еј глупости ќе те пријави, денешните деца се толку заостанати. Па некои на 14 години имаат дечко и дома го носат, а на 16 години веќе неколку партнери имаат сменето. Секој различно созрева, секој родител има различно мислење. Некои женски на 20 години размислуваат како да се 16 и обратно.
Мојата жена е со мене од 17 години, јас такви барав прв да сум и. :P:icon_lol:
па тоа и не ти е толку добар избор,ама ајде тоа е друга тема
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Кога би имал 33 тогаш разбирам дека тоа е болесно. Имам само 23 и кога сме еден покрај друг воопшто не се примеќа огромна разлика ниту во години, ниту во однесување.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.273
Поени од реакции
40.052
не замараш со глупости... помала била, голема работа, нема 14
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.054
Поени од реакции
36.520
оди бе брат, дупни и ти ама ако почниш да свириш клавир не сме ние виновни. Виновни се твоите сваќања на законите и нивните малолетни хормони. Муабетот е кад би било шта би било ама ни ти ни таа ни никој жив не зне што може да се случи пример во случајов во наредни две години. Слободно имај си врска но ризикот е твој а законот е на РМ. Исто како да одиш да крадеш, еден куп одат и крадат ама кого фатат го јаде за сите што не ги фатиле...
Има еден куп , буквално еден куп парови каде што разликата е 5-6-7 години , а девојката во случајот е малолетна. Да беше некоја разлика од 20 години и јас строго ќе осудев , али во случајот е смешно.

Споредбата со крадење ти е смешна.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.434
Поени од реакции
4.931
Спред верата таа веќе треба да има 3 деца....
 

Jaqen H'ghar

Faceless man
Член од
25 март 2009
Мислења
1.077
Поени од реакции
1.271
Средношколките се рокаат на велико после втора година, па гледам во затворите воопшто нема место заради ова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom