Запознај ја Македонија - туристички водич

Член од
10 јануари 2022
Мислења
23
Поени од реакции
22
Препорака за фино планинско место, за викенд.
Благодарам однапред!
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
36
Поени од реакции
10
Може на сите да ви го предложам Котва.МК инстаграм профилот кој функционира како туристичка платформа каде може да резервирате сместување во апартмани и вили кои до сега искрено многумина и не слушнале за истите а се вистински рај за одмор, како и ресторани каде има баш македонска традиционална храна, кафулиња и барови... линк во профилот
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
699
Поени од реакции
1.290
Пред неколку дена, вртејќи на интернет го прочитав ова. Супер идеа, браво за жителите! (y)
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
26
Поени од реакции
9
Ако мислиш за Косоврасти,Албанци го држат хотелот,одлично го имаат уредено,за разлика од крнтијата Катланово.Секоја соба,свое вц....Услужување имаш по 3 јадења да бираш,поради шо муслимани има.Појадок,ручек .... Топ се ....Бев таму 21 ден и презадоволен,одма после по риби на Дебарско Е.... Имаш тука во селото кај нашите торбеши и приватно сместување по 200 ден/ноќ.....
Муабетов е стар повеќе од деценија :) Да не случајно, некој има телефонче од приватен смештај да ми даде, да контактирав некој таму за соба? Барав на интернет, не можам ништо да најдам. Фала ви.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Zdravo.....dali moze nekoj sovet kade bi mozel da napravam eden ubav vikend vo Makedonija so soprugata i deteto za Bozik?
 
Член од
2 август 2022
Мислења
192
Поени од реакции
119


Јас топло ја препорачувам Дошница кај Демир Капија.. Природата е прекрасна, особено овој период .. Тука на рекичката е исто така прекрасно, водата чиста, да ти е жал да влезеш да не ко нарушиш балансот и убавината кои што ги има местото.
А еве прочитав и рибник имало:
http://www.dosnica.com.mk/about_us.html
Демир Капија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom