Зависен сум од....

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Мсн, Кајгана, Hattrick.org, ФИФА 08, фудбал, музика и похован кашкавал.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Ima nekolku raboti.Kafe,internet,filmcinja,setkanje,ali definitivno na prvo mesto se cigarite.Nema nisto podobro od dobro kafe i cigarce
 
U

UnholY

Гостин
Па....зависен сум од музика,а пушењето марихуана не го сметам за завист затоа што е веќе општоприфатено и докажано дека марихуаната може да се откаже без кризи или некакви последици...едноставно треба само да дојде моментот кога ќе заклучите дека веќе не ви е потребна....ама не веруам дека некогаш ќе заклучам дека не ми е потребна...:pos2:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Зависен сум од музика,добра скара но најповеќе од фудбал,Манчестер Јунајтед го обожавам.Кога играат и кога треба да победат како и јас да сум засегнат од тоа.како да треба да победат за мене да не ми се случи нешто(во таа смисла).
Но подобро е да си зависен од фудбал одколку од пушење,пиење,коцка и др.
 

Etushko! :)

блажо <3 all
Член од
24 ноември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
1
Зависен сум од интернет , од форумов
зависен сум од пиење млеко.. дома ми го забрануваат веќе
зависен сум од шмркање со носот
 

Etushko! :)

блажо <3 all
Член од
24 ноември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
1
Па....зависен сум од музика,а пушењето марихуана не го сметам за завист затоа што е веќе општоприфатено и докажано дека марихуаната може да се откаже без кризи или некакви последици...едноставно треба само да дојде моментот кога ќе заклучите дека веќе не ви е потребна....ама не веруам дека некогаш ќе заклучам дека не ми е потребна...:pos2:

??? шо сакаш да кажиш?
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
1. fast food
2 (msn, forum itn. .) t.e internet
3. музика. ..нонстоп винампот врти
4. .. ..
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
276
Поени од реакции
13
зависна сум од музика цигари и телефон
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Lele ej dobra tema. Ama i ja ke ti se pridruzam. Stvarno sum zavisna od 4okolada. Belo,mle4no,snikers,sra4etela,so jagodi,lesnici,bademi,mmmmmm......eve i vo momentov si jadamEdnostavno ne mozam ne mozam bez moeto edinstveno omileno 4OKOLADOOOOOOOOO.:vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
Од компјутерот, од кладилници, од телефонот, од фудбал, од брза храна, и од многу други работи.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.621
Поени од реакции
10.880
Интернет, писи, мобилен, цигари, чоколадо, фм2008, пес 2008, кафе, .....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom