Женската потреба за мизерија

Статус
Затворена за нови мислења.

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Жената нема вредност. Како роб на генетиката, биолошки е програмирана да бара добри услови каде би снесла дете, тоа го прават сите животни па и таа. И тоа во основа ја прави суштество кое се храни со ебење и понижување. Респектот спрема неа не и е потребен. Не е нешто кое би можела да го збрца в дунда или пак претопи во нови чевли. Задоволна е кога има кур в уста и ја расфрлаат како партал (емоционално или физички, или и двете).

Нејзината среќа секогаш зависи од таа многу битна доза на мизерија.
Друже на форум не се лечат фрустрации.. али ај. Темава ке ја преместам во Љубов и секс, а таму модераторите нека одлучат дали има елементарни услови за дискусија.

пинг @leandra @King B
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
311
Поени од реакции
302
Друже на форум не се лечат фрустрации.. али ај. Темава ке ја префрлам во Љубов и секс, а таму модераторите нека одлучат дали има елементарни услови за дискусија.

пинг @leandra @King B
Повеќе одговара во психологија друже, иначе лечење фрустрации ти се женските и машките феминисти чие коментари ги имаш погоре. Темава ја отворив за дискусија и можда сум малку остар, тоа да.
 
Последно уредено:

GordonGoldader

Brother Nature
Член од
18 јануари 2014
Мислења
445
Поени од реакции
599
Повеќе одговара во психологија друже, иначе лечење фрустрации ти се женските и машките феминисти чие коментари ги имаш погоре. Темава ја отворив за дискусија и можда сум малку остар, тоа да.
Не си остар брат. Ти си ултра алфа мажјакот кој со поглед оплодува.

Ти падна федората.
 
Член од
15 септември 2012
Мислења
112
Поени од реакции
123
И мајка ти е жена, сестра ти (доколку имаш)... не знам што си мислат за син им/брат им доколку го знаат твојот „став“ за женскиот пол, но добро...

Ова твоево е само последица на огорченоста и комплексите на кои ти си подложен... ;)
 
D

Daedalus

Гостин
Еј, па овие што му пишуваат „Браво браД поштуем, сеа ќе ти се фрлат и ќе те жигосаат...“ ми се најбоље.
Сеа уште малце, сем практикување на алтернативна медицина, ќе дозволат отварање на легални фирми кои ќе се бават со услужни дејности ко предвидување на иднината, навалете.
Ја ќе отворам тема у која ќе пишам...
„Сите пензионери се ментално хендикепирани и мора да умрат, штета и рак за општеството...“, а вие пишете ми, „Браво браД, сеа ќе ти навалат пензионери и други НОРМАЛНИ луѓе и ќе те жигосаат, ама ако, ја поштуем...“
Еј, ама ќе делиме од заработувачката ако се пробиете на пазарот како видовњаци.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
:pos:
Мажот нема вредност. Како роб на генетиката биолошки е програмиран да бара добри услови каде би створил дете како и сите животни па така и тој. И тоа во основа го прави суштество кое се храни со ебење и понижување. Респектот према него не е потребен. Задоволен е кога има пи*ка во уста и го расфрлаат како партал(емоционално или физички или и двете)

Неговата среќа секогаш зависи од таа многу битна доза на мизерија.

 
Последно уредено:

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Тебе како дете мајка ти заборавила оти треба да те гушка и да ти пружа љубов. Жал ми е за тебе што си постанал вака мизерен.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Тебе како дете мајка ти заборавила оти треба да те гушка и да ти пружа љубов. Жал ми е за тебе што си постанал вака мизерен.
И мајка му е жена, и нејзе и требала мизерија во животот. :toe:
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
311
Поени од реакции
302
И мајка му е жена, и нејзе и требала мизерија во животот. :toe:
Баш така, како што ти треба и тебе. И сега? Завршивме со мене? Имате нешто он топик да понудите? Или сте само жални куропојки? :pusigo: Ако не да почекам уште 2-3 страни да поквичите.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Баш така, како што ти треба и тебе. И сега? Завршивме со мене? Имате нешто он топик да понудите? Или сте само жални куропојки? :pusigo: Ако не да почекам уште 2-3 страни да поквичите.
Што ми го тргна лајкот бе? Се премисли? :D

Немаш тема ти бате, немаш никаков правец за дискусија, затоа што освен навреди за цел женски род друго ништо не даде во воведот.
И имаш многу погрешна перцепција за работите, ТИ си тој што квичи.
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
И машкото и женското е животно, испадни на улица и ќе сфатиш дека фактички гледаш Animal Planet, каде што женските се борат за мажјаци кои што се борат за територија и други повредни работи за опстанок.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom