Економски факултет (reloaded)

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Во колку саат се полага монетарна економија?
 
Член од
17 август 2010
Мислења
15
Поени од реакции
1
Колега не се полага МТП утре, туку во среда и во 13 часот :)
ФАЛА колешке ..... ја не само со имам дупки у образовен процес туку и компасот и саатот ги имам изгубено :tapp:
како и да е фала уште еднаш :D :uvo:
 
I

Iblis

Гостин
Колеги би сакал да прашам дали има прашања по Менаџмент на мал бизнис и Претприемништво и каде може да се најдат? :salut:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Ja kolku so znam Monetarna utre se polaga od 8.15.taka pisuvase na stranata na fak,ako sum greska neka me popravi nekoj :)
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Колеги да не знае некој дали ке има дуална задача од Линеарно програмирање (колоквиум-математички методи)?
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
Da ve prasam za statistika kaj Kalina dali ucite samo od slajdovite sto gi stavile tie definicii i formuli ili ucite se sto ima vo ucebnicite i drugo prasanje dali ek moze formuli i tablici na kolokvium da se nosat i od kade mozat da se kupat:toe:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Некој да сподели некое искуство за Осигурување? Некои задачи, прашања од минатите години...
 
Член од
7 февруари 2010
Мислења
37
Поени од реакции
0
Kolegi ve molam, nekoj ako moze da mi kaze dali kaj Zlatka - Politika na Tehnoloski Razvoj, moze da se polaga ako ne si zapisana na kolokviumskata lista? Ili dali moze sega da se zapisam nekako????

Blagodaraam mnooguuuu
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Kolegi ve molam, nekoj ako moze da mi kaze dali kaj Zlatka - Politika na Tehnoloski Razvoj, moze da se polaga ako ne si zapisana na kolokviumskata lista? Ili dali moze sega da se zapisam nekako????
Blagodaraam mnooguuuu
Тешко полагање ако те нема на список, последно време многу го тупат со тие списоци, ќе испечатат примерок од тестот колку што се пишани на списокот и после 2-3 ќе се појават што ги нема, а се пишале и ете ти беља. Да се нацрташ на факс да ја побараш обавезно!!!
 
V

Viktor g

Гостин
каква романтика денес за полагање на факс нема струја , и ќе нема уште два дена најмалку така сто страната нема ни да функционира
 
Член од
13 март 2010
Мислења
56
Поени од реакции
8
Dali ke bide dozvoleno po statiostika na kolokviuym da se nosat tablici i od kade moze da se kupat?
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Dali ke bide dozvoleno po statiostika na kolokviuym da se nosat tablici i od kade moze da se kupat?
Кај Славе/Драган сигурно може да се носат, кај Калина не знам, а може да ги купиш во Либро/Зоки.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.719
каква романтика денес за полагање на факс нема струја , и ќе нема уште два дена најмалку така сто страната нема ни да функционира
Nma veze do 1ipol rekoa ke ima a sega ko so gleam e 13:25 taka da kaj i da ke ima struja :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom