Европско Првенство M18 Skopje

Член од
19 февруари 2016
Мислења
413
Поени од реакции
82
Дали некој знае каде ќе се игра младинсково (Јане или Борис) и каде може да се набават картите.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
Дали некој знае каде ќе се игра младинсково (Јане или Борис) и каде може да се набават картите.
На ticketplus.mk само побрзај не верувам дека ќе останат карти,голема е заинтересираноста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom