ЕФТО ИЛИЕВ ВЕБМАЈСТОРОТ ДОЈДЕ НА ФОРУМОВ!

Статус
Затворена за нови мислења.

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
В ред бе Ефтиме, ама тогаш не ставај потпис наекаде а не потпишеш кедит за некого, па тој да си купи куќа или стран, а ти да му ја отплаќаш, хехехе! :twisted:
 
Член од
19 март 2005
Мислења
33
Поени од реакции
0
Acid напиша:
А текстот на твојата лична страна кој го правеше?
Пак некој друг? :))

HomePagea
GuresBook....


Да не набројувам... имаше преку 29 киксови сигурно, ќе се подмочав од смеа дур го читав! :lol:
тој текст е од мене
освен овие две што ги кажа ( кога сум ги пишувал сум згрешил не од незнаење туку од брзање) имаше уште 1-2 макс не претерувај те молам
 
Член од
19 март 2005
Мислења
33
Поени од реакции
0
humanoid напиша:
Ferrari или господине Ефтим како што ти сакаше да те нарекуваме.
Па дај научи се малку од овие луѓе нешто корисно, сигурно знаат многу повеќе од тебе, тоа се гледа. Наместо да искориситш знаење, ти ги навредуваш.
Страните ти се за никаде,
форумот ти е за никаде(ќе тргнам настрана тоа што постови има само од тебе).
Не знаеш англиски, не пишуваш правилно македонски...

Плус што можеш да заглавиш некои фирми што си им дизајнирал сајтови, си им ставил крадени фотографии. Не сакаш да знаеш што може да ти се случи.

еј уште ова не ти го кажав.
форумот постои неполни 48 часа
 
Член од
19 март 2005
Мислења
33
Поени од реакции
0
Divider напиша:
В ред бе Ефтиме, ама тогаш не ставај потпис наекаде а не потпишеш кедит за некого, па тој да си купи куќа или стран, а ти да му ја отплаќаш, хехехе! :twisted:

хахах кога има печат на документ го читам тогаш. Ова не ми беше толку важно
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
И од сега натаму пишувај во еден пост, не флодирај со еден куп твои постови еден по друг во кои што има само една реченица, за да не ти бидат бришени.

Ова ти е ЖОЛТ КАРТОН
 
Член од
19 март 2005
Мислења
33
Поени од реакции
0
Acid напиша:
И од сега натаму пишувај во еден пост, не флодирај со еден куп твои постови еден по друг во кои што има само една реченица, за да не ти бидат бришени.

Ова ти е ЖОЛТ КАРТОН

колку жолти за црвен ??? 5 или 6 ???
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Хехехе бе Ефто, итам и не можам да се начудам, навистина. Твојот хоум пејџ има такви кискови, човек да си рече Амди Бајрам ти го пишувал, ама еве еден совето од мене, кажувај насекаде дека тоа ти било идејата, као финта такви кискеркси работи правиш. Подобро е верувај.

СЕга кажи ќе донесеш ли ракиичка, да пробаме убава, домашна, лута, жолта или не?
Ти ракијата, ние кајганата! Ќе се најде и некоја од чупињава салата да направи, а? Си за?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ferrari напиша:
Acid напиша:
И од сега натаму пишувај во еден пост, не флодирај со еден куп твои постови еден по друг во кои што има само една реченица, за да не ти бидат бришени.

Ова ти е ЖОЛТ КАРТОН

колку жолти за црвен ??? 5 или 6 ???
Два жолти, па следува црвен а во зависност каков е црвениот зависи и колку на лед ќе бидеш. Ден, два, недела, траен.
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
uuu jebote al je napeto... sho mu se s`snafte na coekof be aman.. kaj toa ja sum bil sho kasnam so seirive? EftiNe sine... od moja navijachka grupa si ti... moram da te branam. Divider druzhe... poleka koa kucash eate ... pun si so greshki da go eam.. tumach mi trebashe da go procitam textot-ti :) Ja se izvinuem za mojot losh makedonski :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Трте Мрте, кај си бе Агиме бе, лош македонски, не ти замераме, битно е да се дружиме :twisted:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Ferrari напиша:
еј заборавив не е културно да се јавуваш на телефон после 22:00 а ти волу ми звониш во 23:30 и тоа баш за роденден
pa i vie znaete da pogodite den na zalost :lol:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не куцам бе Трте, нели ме виде, нормално одам, ништо не ми фали. Аааа, мислиш на пишување на машина или чукање по тастатура, народски типкање....хехехехехе.

кај си бе Трте бе!!

Ете Ефтинчо ето ти поддржател, значи не си сам на овој суров форумски свет!!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
VeGaS напиша:
Ferrari напиша:
еј заборавив не е културно да се јавуваш на телефон после 22:00 а ти волу ми звониш во 23:30 и тоа баш за роденден
pa i vie znaete da pogodite den na zalost :lol:
Ме изнасмеа Марио да си'беш. :twisted: :twisted: :twisted: 8)
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Мистичен напиша:
Ја како најголем лаик од областа на интернет технологијата би сакал да го прашам него како искусен Вебмастер, дали би можел да ми направи еден Пе Ха Пе сајт во комбинација со флеш, а флешот да зема податоци од Мај Ес Кју Ел базата во риал тајм, додека галеријата да биде динамична, а пак админ страната да има секција со новости?


За кеш не е проблем!

Ефто, ти си на потег мен! 8)
Леле само јас колку каснам :) ама нема врска ке се уходам малце ова горе што го напиша Мистичен ми е познато од некаде, него овој ефтим некој гаден хакер е, он коа шетал по интернет димензијата ние сме пиеле млеко лол стварно ме насмеа типов.
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
u jebote kako toa vie ste se raspishale... a i gleam ko da sum vi falel. :) Ako ako... ubavo e da se prochita nesho takvo.Eftine sine... nemogu ja sam.. kucni nesho... poddrshka mi trebE :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom