ЕУРО 2020 - Група Ф (Франција, Германија, Португалија, Унгарија)

Кои две репрезентации ќе се пласираат понатаму?


  • Вкупно гласачи
    19
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2012
Мислења
31.777
Поени од реакции
63.318
Zamenata na Lille sanches za 1 poluvreme izigra 10 pati podobro od 4te poluvreminja na zlatnoto momce na PL bruno.. objasnete ke ve molam
Автоматски споено мислење:

Zamenata na Lille sanches za 1 poluvreme izigra 10 pati podobro od 4te poluvreminja na zlatnoto momce na PL bruno.. objasnete ke ve molam
Настрана фактот што Мутињо игра место Фернандес, не Санчез, Бруно е во катастрофална форма, непрепознатлив е, и се надевам дека Португалија ке испадне што е можно порано, за да одмори како што треба.

 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.260
Поени од реакции
29.238
Настрана фактот што Мутињо игра место Фернандес, не Санчез, Бруно е во катастрофална форма, непрепознатлив е, и се надевам дека Португалија ке испадне што е можно порано, за да одмори како што треба.

Нека фала, нека си седи на клупа.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.371
Поени од реакции
16.985
Луѓе не сум во тек, дали Маџарите со победава се пласираат понатаму ???
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.260
Поени од реакции
29.238
Него Гуедеш не е во репка кај Португалија?
Толку ли очајна сезона имаше.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.337
Нека се молат Франција да ги тепа Португалија оти они тешко до гол.
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
Kako Ukraina odi so 3 boda a Magjarska ne so 4??
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.293
Поени од реакции
21.743
Drami

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Не мора Мусиала да игра повеќе минути, а најспретни нозе им има во цела репка.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.248
Поени од реакции
16.246
Се надав нема да пројда ради педерскиве работи, штета.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom