ЕМО стил!

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Нема више емовци, свите се испозаклаа :tv:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ain't no creativity in swallowing a razor blade -.-
 

Ошо

I like to disturb people.
Член од
23 септември 2009
Мислења
73
Поени од реакции
5
На овие и мајките има биле емофки.. Си ставале жилета у пи*ка кога има се раѓале децата ... Тоа бил врвот... И сега има вакви суштества ..А замислте партија да формираат :pos2::pos2::pos2: :kesa:
 
S

smart ass

Гостин
Добро барем да кажат кои се најдобри(дали жилет макс фјужн ил вилкинсон сворд),да направиме прототип ЕМО машина со електромоторче на кое ќе му вградиме жилет-кај оската на ротација(за да има појак момент телото жилето нема да биде на "средина од оската" туку чак 1цм +/-...зависи за какво сечење и кои намени(башка болка(за тоа има сет со солена вода башка со попуст)....

Добро сега после стилот на облекувањето дали за да си ЕМО треба и она шо не е добро да се види:)pov::pov:)еве од низа најпаметни на видеово двајцата кај....трета минута се ЕМО ил ЕМОГејСекс ориентед популација???


Мора ЕМО=хомислав...

А иначе абе од ова ЕМОженскиве добри има за плескање....да бидеме реални(настрана машината)..:kesa:

П.С тоа на првата слика што е.....за каков тип(т.е форма) на примитивна форма на живот станува збор,мене ова ми е непоозната форма на животиње:toe:
 
M

marsovka

Гостин
do they really exist ?! o_O
Ја мислев дека се нешто ко мит ... ко на пример еднорогот.
Некако ми е нелогично да сечеш вени а да си сеуште жив , некој ќе ми ја појасни оваа равенка ?????
 

Марко!

Алфа
Член од
6 февруари 2010
Мислења
272
Поени од реакции
14
ахахахаха :pos2:

и btw не сум емо -.-' далеко од тоа

Не значи дека си емо ако нпр носиш коса настрана со шишки као педерон од Хотелон Јапонски... не мора да значи дека си емо ако слушаш пеник ет д диско и 30 секондс ту марс...далеко од тоа.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
152
Поени од реакции
7
јас реков во некој пост дека сум емо? :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom