Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.172
Поени од реакции
15.982
Кајгано,
не, не, не, не!
Не ми треба мене вакво искуство, у вакви ситуации сакам да имам 5 год и од мене да кријат, да не ми кажуваат не сакам да дознавам вакви лоши вести!
А предмалку се случи пред мене, зашто!?
Денес требаше да биде убав ден, празник е а не вака...
Лошо кајгано, у стомак ми се превртува, нити ми се јаде, нити ми се пие...жално... :(
 
M

M del Mar

Гостин
Мрзам што сум дома, а и не знам како да ја убијам досадава што ме гушка.
Aли си мавам Klaxons за разнишување.

 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Кајги,
Убаво ми помина денов, па секако ќе биде се убаво кога се нема ништо за учење:pos:.А и конечно излегов со братучетка ми на кафе и времето ни се погоди за шетање:) па кога дојдовме дома, пуштив еден многу убав филм се чудам како не сум го гледала досега а одамна ми бил во компјутерот. Леле утре понеделник, кој ќе оди на фах, ај уште оваа недела па после 2 недели ќе одмарам заслужно:)
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Еј,
Ми се спие ама неможам да заспијам.
Затоа што се плашам од почетокот на новата недела.
Ми свири една песна цел ден, не затоа што ме мрзи да ја сменам или пак ми е многу убава,
туку затоа што не и обраќам внимание и исто ми се фаќа.
Веќе почнав да гледам само со едното око. Премореност.
Почнувам да се чувтвувам како типот од Wanted, само што мене нема да ме бакне Анџелина Џоли.
аее
 

NaughtyByNature

Y Child
Член од
1 декември 2010
Мислења
423
Поени од реакции
427
Wassup K.

Отварам да видам шо има ново по темиве, и видоф! Јувентус, Интер, фан клуб, Барса, Руни најдобар, петарда, судија педер итн итн. Нели за вакви муабети постојат кладилници? Тапа ти се членовиве! А може и до мене е. Ај идам да си спи*ам некој функ. Џи-функ.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
..Драгаа моја.
Со мајка ми ломм се напраив, незнаеш!
Значи НИКОГАШ не сум се карала со нејзе како последниве 2 дена, али тоа е ај ќе помине...
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Не го сакам утрешниот ден
фала чао пријатно
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Драга,
Многу нечесни игри не се на арно ама тоа е тоа, нема мрдање. Ми преостанува да си го разбистрам умот малце.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
За 11 саати полагам<3
Идеме како и порано...
Куршум не ме бие и не ме сече сабја... гуд најт кајги :back:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Амори утре ја бранам проектната. Виш ми лак. Не очекувам добра оцена пошо милион грешки си најдов доека ја читав сеа, али тоа е у 1 вечер коа ја праиш xD
Иначе да ти се пофалам, за прФ пат у кариера ко средношколец, нема да иам кец на тромесечие :je: :)
Утре и Вардар игра у Тетово, мора да победи , се друго горе е мање битно од погоре што спомнав.
<3
 

Tired..

of fаke fаces
Член од
16 октомври 2010
Мислења
150
Поени од реакции
19
Dear

Обично јас не ги сакам Понеделнициве, амааа денешниов си го сакам. Kе биде поразличен од другите. Барем тоа го знам.:)

Да не ја должам.. ајде Кајги да се поздравам и со тебе. Ке ме нема недела дена. Па може и ке приметиш дека ме нема. Којзнае!?:icon_roll Ама знам дека и ти како и некои останати персони ке ми мисуваш, како и секојдневните работи што ги правам, па дури и мирисот на турсково coffee ке ми фали. Сепак нема многу да осетам дека ве нема околу мене.. не дека мене нема да ми текне туку ке немам време, целото ке ми е исполнто. But don't you worry 'cause i'm gonna have a real good time.I promise.
Ајт нека ми е среќен патот.
See Yaa.:back:
 
С

сашенко

Гостин
Знаеш драга, воопшто немаше да ми смета ако и си го продолжев викендов и да си одморев барем уште денеска дома.Вчера дома не се свртев, саботата уште помалце и очајно ми треба еден ден така само за спиење.Да имав сега златна рипка една знам што ке побарав од неа, ама немам а и незнам кај ги ловат тие.Што ме заеба спортскава викендов, ме заеба.Убаво си реков не фрлам пари веќе по тоа зашто кога не оди не оди.А веќе одамна не оди.Епа драга јас одам, остани поздравена и фала многу вака што имаш разбирање и да ме слушаш вака од време на време, ретко кој друг има живци да ги слуша моите фрустрации.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom