До сите сеирџии на Кајгана!

Статус
Затворена за нови мислења.

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Кога сакате да отворите тема за бркање сеир не отварајте скроз нова тема за тоа, туку материјалот приложете го едноставно во темата Дневна доза сеир....затоа е и напраена. Ова е направено од проста причина за да нема 5000 теми кои што не се повеќе од 1 ипол страна, туку цел сеир да оди на едно место.

Исто така, клипчињата од Јутуб ставајте ги во темата Дневна доза клипчиња, наместо да отварате цела тема за едно клипче.

Епа сеирџии, на здравје.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom