До и Од модераторите на подфорумот Политика и вести

Статус
Затворена за нови мислења.

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.404
Toj само постирал линк кон бугарски сајт за... Специјални услуги.
Сајтот го направиле Бугари, и го користат Бугари. Кој ве навредува, тие што го направиле и го користат сајтот па и самото постоење на толкав обем од такви услуги кај вас - или таму некој рандом што само го постирал линкот?

Ти во секој случај признаваш дека потписот ти е навредлив. Значи знаеш што правиш, и целата работа ти е со умисла.
Најпосле Јамајка е на македонски форум, а ти си дојденец/гостин кој дошол со намера да навредува. Не мора ништо повеќе да се каже, се знае како би требало да оди редот со таквите „гости“. Да е до мене јас на неколкумина од вас (не на сите) би ви поставил read only потпис со селектирана содржина.
 
Член од
12 јануари 2022
Мислења
543
Поени од реакции
1.064
@Dumbledore може ли да знам зошто сум баниран од две теми?
 
Член од
30 април 2022
Мислења
248
Поени од реакции
347
До модераторите на темиве.
Згазете ја секоја антимакедонска пропаганда.
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
Постои ли тема за политичката партија "Македонски Концепт" ?

Ако не дали може јас, или некој друг да отвори тема за оваа политичка партија?

Јас лично гледам дека делам исти или слични мислења горе - доле со лидерот на таа партија Петар Богојевски, па би сакал да напишам нешто за него, за таа политичка партија, моите мислења, и да си имаме простор за дискусија, секако со почитување на правилата на форумот и овој подфорум :)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Постои ли тема за политичката партија "Македонски Концепт" ?

Ако не дали може јас, или некој друг да отвори тема за оваа политичка партија?

Јас лично гледам дека делам исти или слични мислења горе - доле со лидерот на таа партија Петар Богојевски, па би сакал да напишам нешто за него, за таа политичка партија, моите мислења, и да си имаме простор за дискусија, секако со почитување на правилата на форумот и овој подфорум :)
Нема таква тема, слободно отвори. :)
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.404
Дали е можно да се пријавам за комодератор на неколку теми или за целиот подфорум Свет?
@Dumbledore тие неколку теми поврзани со актуелните случувања со војната во Украина се преплавени со постојани чести прекршувања на форумските правила. Пошто никој не може да ги следи сите теми постојано, и пошто очигледно е неефикасно пријавување па реагирање на толкаво мноштво прекршоци, дали би сакал да ти помогнам? Јас сум презафатен за било каков поозбилен ангажман од ваков аспект, ама темиве што секако ги пратам би можел истовремено и да ги модерирам.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Темата "Блам држава" е подзачистена. Околу 350 мислења, од темата "Блам држава", ви се преместени во "Политички случувања во Македонија- Генерална дискусија". Не е избришано ниту едно мислење.

Се плашам да ја отворам темата "Соживот во Македонија"! Другите теми се, горе-доле, веќе средени.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Темата "Војната во Афганистан" е преименувана во "Политички случувања во Авганистан".
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom