Дај му дијагноза на членот над тебе

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од The_Red1, 21 јули 2011.

 1. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.750
  Полека стануваат досадни игриве во Играчница и само едни исти ги играат цело време. Навидум и играва може да изгледа досадна но со тек на време можат да се прават разни комбинации на дијагнози и хуморот и пукањето сеир ке бидат неизбежни. :)
  Се молат сегашните и идните доктори кои ќе земаат учество во играва да не користат латински зборови или пак ако користат во заграда нека го напишат и македонското значење т.е. збор на дијагнозата :)

  Па да почнеме :vozbud:

  П.с. Не мора дијагнозите да се вистински :) Може да бидат измислени, надопонети и изменети од ваша страна. Бидете креативни ;)

  Shoot me!! :)
   
  На Dr. Wish му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  преврска заради изгореници од 1,2 и 3 степен....
   
 3. Torchyrus

  Torchyrus

  Член од:
  15 јануари 2011
  Мислења:
  2.738
  Допаѓања:
  2.762
  Абнормамалисалкохоликуспореметумус.
   
 4. PewDiePie

  PewDiePie Гостин

  Фаринго езофагијален дивертикулум.
   
 5. Лајто

  Лајто

  Член од:
  25 јули 2010
  Мислења:
  7.387
  Допаѓања:
  2.397
  Да посетите психијатар
   
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  Ајде и ти идеме во Бардовци лудница ќе бидееееееее:):pos::vozbud:
   
  На Факе му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Гучи

  Гучи Гостин

  Една лажичка к*ромигоцицал дневно :P:D
   
  На • Tαммι • му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Мартинез

  Мартинез

  Член од:
  15 јуни 2011
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  98
  две лажички рицинус на ден
   
  На ми крадеш од солзите му/ѝ се допаѓа ова.
 9. The_Red1

  The_Red1 значи фактички

  Член од:
  18 септември 2009
  Мислења:
  4.160
  Допаѓања:
  4.750
  Обрни внимание на правилата (запомни го зборов)
  Значи 2 лажици на ден :)
   
 10. Мартинез

  Мартинез

  Член од:
  15 јуни 2011
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  98
  Правилата се создадени да се кршат, инаку помнам го ;)
   
  На DracevoTheCity му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Лајто

  Лајто

  Член од:
  25 јули 2010
  Мислења:
  7.387
  Допаѓања:
  2.397
  Оди лечи се бе !
   
 12. Довичински -

  Довичински - Довичински П.

  Член од:
  26 ноември 2009
  Мислења:
  1.205
  Допаѓања:
  671
  Брат имаш главоболки во колениците ај прошетај се до колегата од десно.
   
 13. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.631
  Допаѓања:
  14.178
  брату те боли заб...право кај Чесноски
   
 14. FuckYouAll

  FuckYouAll Гостин

  Батулец ти имаш психо-физичко пореметување, БарДовци не ти бегат.:)
   
  На Ali G му/ѝ се допаѓа ова.
 15. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.335
  Допаѓања:
  8.656
  На пластична хирургија подитно, да ти средат фацата. Ако може да се спаси нешто... :icon_mrgr:
   
  На Faca -_- му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: