Дали би простиле неверство?

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување
Член од
26 април 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
abe mene kurot ama nea ne pickata i dusata ke ja zdoboli od toa so ke i go napravam , ama boks ne na fino kulturen nacin
--- надополнето: 26 април 2013 во 02:13 ---

ne be na koka ama ne stalno odvreme navreme taka za osvezuvanje , so mislis ti od kaj tolku inspiracija a?:icon_lol:
a ova so velam bez zaebancija go pravam , mora da i vratam pa posle da teram dalje , ako ne i vratam mene dusata ke me boli , e so ke me boli mene , neka ja boli nea
--- надополнето: 26 април 2013 во 02:16 ---
Е да
инспиративен си
fala
 
Член од
23 април 2013
Мислења
37
Поени од реакции
17
абе гледај курот да не те боли
инаку курот нека не те боли
душата што ќе те боли
 
Член од
26 април 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
a ova so velam bez zaebancija go pravam , mora da i vratam pa posle da teram dalje , ako ne i vratam mene dusata ke me boli , e so ke me boli mene , neka ja boli nea
--- надополнето: 26 април 2013 во 02:16 ---

fala
ti brat so bi napravil kazi sigurno nema da ti e seedno pa mora da napravis i ti nesto za da vratis
--- надополнето: 26 април 2013 во 02:21 ---
абе гледај курот да не те боли
инаку курот нека не те бол
душата што ќе те боли
abe takvo nesto da i napravam ili drugo nesto drugo nesto samo da i vratam , ama duplo i poveke od duplo da i vratam nema da me boli ni kurot ni dusata
 
Член од
23 април 2013
Мислења
37
Поени од реакции
17
абе гледај да не ти ја мавне некој
после што и да направиш
таа е
ја мавнале
 
Член од
26 април 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
taa ako saka da se mavne so nekoj ti kolku sakas gledaj , pazi ja taa pak ke si se mavne , ti nema da znaes za toa a ova , muabeto e sto bi napravil ako naucis deka imalo takvo nesto ili ako ja fatis na delo , so e mnogu tesko
 
Член од
26 април 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
vo neverstvoto stalno e taka , toj so e izneveren posleden doznava , osven ako ima drugar kako mene , jas na primer na drugar odma bi mu kazal ako znam deka go izneverila , mislam oti treba da go znae toa
 
Член од
26 април 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
Член од
26 април 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
ne be nema , zboram dvajca za bliski drugari so se druzime uste od deca , tolku vreme , so se veli cel zivot sme zaedno i sega za edna picka da go rasipime toa? Barem vo denesno vreme picki ima kade sakas i kolu sakas
--- надополнето: 26 април 2013 во 02:58 ---
ne be nema , zboram dvajca za bliski drugari so se druzime uste od deca , tolku vreme , so se veli cel zivot sme zaedno i sega za edna picka da go rasipime toa? Barem vo denesno vreme picki ima kade sakas i kolu sakas
treba samo da odis i da gi ebis
 

Kajgana Shop

На врв Bottom