Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.725 79,2%
  • Не

    Гласови: 452 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.177

iq0r

Mic drop
Член од
4 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Оффтопици.

бтв. НЛО ВО МАКЕДОНИА ? Да има. незнам каде кога прелистував на нет прочитаф дека Македонија била една од земјите кои вонземјаните ја посетувале почесто.. имало мир и незнам какви други работи.. Во листата е америка и мексико и усте некој други земји..:nesvest:
 

Penja

Stajk-City is Wild West
Член од
1 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2


jas tvrdam deka ima toa mozete i da go vidite na spotov i toa pravat ne legalni raboti :nesvest:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Jaс никако неможам да видам ниту едно..
Еднаш ми се причини како да видов, и се затрчав накај него, ама тоа беше побрзо и замина.. ме напуштија вонземјаните.. заминаа без мене :D

Marjan-MiKi, aко мислењата ти се причинети од докази, тогаш тие не се верувања.
За да веруваш не ти требаат докази.
 
Член од
18 август 2008
Мислења
680
Поени од реакции
33
нормално дека тоа го прави америка за да го плаши светот.Инаку изградба на летечка чинија чини 200.000 долари,ама гориво нема.
 

DARK3R

Македонец
Член од
14 јули 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Абе мора ли НЛО да биде.Може е нешто друго.
Хахаха абе НЛО е секако пошо НЛО значи Неидентификуван Летачки обејкт,така да и овој е Неидентификуван Летачки Објект иако можда бил некој авион,некоја Руска или Американска "играчка" а можда и Летачка чинија,но штом е неидентификуван значи не знаат точно што е и за тие работи се применува НЛО а не за летачки чинии бидејки ако веке знаат што е ке кажат Авион,или Летачка Чинија или Хеликоптер ама не знаат со сигурност па затоа викаат НЛО...
 
R

RAYTHEON23

Гостин
UFO postoi i toa e fakt,isto taka vo nasava vselena ima dovolno planeti pa moznosta za druga inteligencija e mozna....a mozen e i zivot koj 'funkcionira'na za nas nepoznat nacin(da receme namesto kislorod koristi dr element)a ovie cinivcinja se man-made letala oti ne e logicno vonzemjani da patuvaat tolkavi dolzini bez maticen brod-samo so letecka cinija:uvo:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Хахаха абе НЛО е секако пошо НЛО значи Неидентификуван Летачки обејкт,така да и овој е Неидентификуван Летачки Објект иако можда бил некој авион,некоја Руска или Американска "играчка" а можда и Летачка чинија,но штом е неидентификуван значи не знаат точно што е и за тие работи се применува НЛО а не за летачки чинии бидејки ако веке знаат што е ке кажат Авион,или Летачка Чинија или Хеликоптер ама не знаат со сигурност па затоа викаат НЛО...
вака, имаш проблем у постов....тачно...и јас брат ми да го џитнам од тераса, неколку секунди ке биде НЛО...се додека не падне доле...но проблемот е дека *phoenix* го пишал постот на 25-10-08, 12:29...
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Абе не сме сами ама поише личи тоа на бомбардерине амерички мислам беа, Б2 (стелтовите :)) него на летачка чинија...
 
Член од
23 август 2008
Мислења
79
Поени од реакции
0
A DA VE PRASAM NESTO ??

AKO SE STVARNO VONZEMJANI KAKO MOZAT DA PRAVAT LETA4KI 4INII KADE STO NEMA NI VODA NI NISTO OSVEN PESOK ,NEMAAT NI ELEKTRI4NA ENERGIJA NEMAAT NI ZELEZO NA TIE PLANETI?
 
Член од
31 декември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
да бе, се сликавме со него, :D кој не видел нло еве видете гоhttp://www.kajgana.com/forum/viewtopic.php?t=1312&start=15
abe brat em ti ja zapocna temava i odma prejde na sala pa ako ne si ozbilen i ako tropas gluposti zasto ne ja izbrises?:uvo:

:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
да бе, се сликавме со него, :D кој не видел нло еве видете гоhttp://www.kajgana.com/forum/viewtopic.php?t=1312&start=15
 

Kajgana Shop

На врв Bottom