Витамини и минерали во бременоста

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од janicka, 10 јануари 2017.

 1. janicka

  janicka

  Член од:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  6
  Многу многу подобри! Ми рекоа да продолжам со оваа исхрана и Prenatas и од следниот месец ќе бидам со оптимални вредности :)
   
  На Acid му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: