Виртуелна секс симулација - Прототип

  • Креатор на темата Латекс Бурка
  • Време на започнување

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.063
Поени од реакции
6.674
колку луѓе има на планетава раат од умот.........блазе си им :свиркам:
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Pa sekako... toa go imalo i vo nekoi nauchno fantastichni filmovi koi gi imam gleano odamna> kao imaa sex preku stimul mashina , i sve cool i virtuelno, i padna kao muabet za toa kako imale lugjeto sex prethodno, kao gadno im bilo zamisli! :) Inache top si e i virtuelata, da se sprovede kompjuterski i da se stimulira sexot.. zamisli kolku orgazmi i kakvi deshavki bi mozhele da se deshavaat onaka od bez veze... interesno stvarno.
 
Л

Латекс Бурка

Гостин
Pa sekako... toa go imalo i vo nekoi nauchno fantastichni filmovi koi gi imam gleano odamna> kao imaa sex preku stimul mashina , i sve cool i virtuelno, i padna kao muabet za toa kako imale lugjeto sex prethodno, kao gadno im bilo zamisli! :) Inache top si e i virtuelata, da se sprovede kompjuterski i da se stimulira sexot.. zamisli kolku orgazmi i kakvi deshavki bi mozhele da se deshavaat onaka od bez veze... interesno stvarno.
Тоа е тоа, ете некој како мене може да соглеа се што може да се извлече од ова во иднина. *brofist*
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Сте виделе за новите прототипи што ги праат сега со Occulus Rift? Можеш да имаш секс со апарат а во исто време гледаш и искусуваш виртуелна реалност. Потенцијалните придобивки од овој напредок се незамисливи. Сите тие опции кои што стојат пред нас... преубави...

>>>WARNING<<<

18+ (претпоставувам, не се гледа ништо експлицитно, но не е ни баш мачиња што зеваат)

https://www.youtube.com/watch?v=wCI9xr-1qfQ
Освен социјално отуѓување и стекнување зависност од нешто што не постои, јас не гледам други потенцијални придобивки. Ок, тука ги тргаме на страна како можностите да тестираш различни сценарија за да видиш каков резултат би добил, ама за ова треба виртуелната реалност да е наполнета со сите можни резултати и веројатности на една ситуација.
Тоа го тргаме на страна, зошто човекот е недоразвиено „говедо“, кое ќе ги користи бенифитите на виртуелната реалност, само за да го задоволи својот глад за успех во сите аспекти од неговото егзистирање. Под успех се мисли на материјалните добра што некој може да ги стекне во еден живот. Мал процент од нас ќе ја користат за гејмање што мислам дека тоа е ок. Поголем процент ќе ја користи за креирање на свет кој не е вистински, само за да побегне од проблемите. Жив мртовец. Значи ќе не направи слаби, ќе престанеме да размислуваме зошто се ќе ни е програмирано и сервирано. Нема веќе mind games, нема социјален живот.
Нема да има потреба поголемиот братучед да те научи како да фаќаш девојки (зошто нели он е фраер), туку ќе имаш на располагање што ти душа сака. И што мислиш колку ќе ти трае заинтересираноста за некоја виртуелна азијка што нема менструација, кога нема да можеш да направиш муабет за пффф не знам .... Колку е другар ти ментал ...
Дали мислиш дека тоа што ќе можеш да си избираш breast size на типката која треба да ја клецнеш, го оправдува фактот што после одреден период можно е да престане да ти се дига на обични просечни девојчиња?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Неќам да се фалам, но мојот карактер на СИМС - растура од клецкање
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Неќам да се фалам, но мојот карактер на СИМС - растура од клецкање
Не е Летко тоа исто. Во симс имаш карактер кој не е поврзан со твојата свест. При виртуелна реалност ти се дразни половиот орган од вештачка вагина, и замислуваш дека имаш однос со што ти душа сака. (и не се фаќај веднаш за овците после оваа реченица, те молам ;))
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Не е Летко тоа исто. Во симс имаш карактер кој не е поврзан со твојата свест. При виртуелна реалност ти се дразни половиот орган од вештачка вагина, и замислуваш дека имаш однос со што ти душа сака. (и не се фаќај веднаш за овците после оваа реченица, те молам ;))
A ко ќе клецкам жена ако мислам на друга - и то ли е виртуелен секс?
дали во сексот е битно од шо е напраена вагината или шо ти се мота во глата?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
A ко ќе клецкам жена ако мислам на друга - и то ли е виртуелен секс?
дали во сексот е битно од шо е напраена вагината или шо ти се мота во глата?
Не Летко, тоа не ти е виртуелен секс. Виртуелен секс ти е маструрбација на повисоко ниво.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
A ко ќе клецкам жена ако мислам на друга - и то ли е виртуелен секс?
дали во сексот е битно од шо е напраена вагината или шо ти се мота во глата?
Не Летко, тоа не ти е виртуелен секс. Виртуелен секс ти е маструрбација на повисоко ниво.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
колку си длабок?
Абе за легенда ко тебе и цел ќе те собере, него дај без реторики, акција да видам.

дали во сексот е битно од шо е напраена вагината или шо ти се мота во глата?
Знаеме дека можеш ти и со импровизирана диња-cunt. Не се сите така снаодливи ко тебе, тоа е проблемчето.

Или знаеш, повеќето наместо тоа ги јадеме дињите, од некоја причина.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Абе за легенда ко тебе и цел ќе те собере, него дај без реторики, акција да видам.



Знаеме дека можеш ти и со импровизирана диња-cunt. Не се сите така снаодливи ко тебе, тоа е проблемчето.

Или знаеш, повеќето наместо тоа ги јадеме дињите, од некоја причина.
Шкорпи, па јас станав значаен дел од твоите сексуални мечтаења и фантазии!! Ако те разберат во хомосексуалниот штаб - ќе те исфрлат од еснафот![DOUBLEPOST=1408355447][/DOUBLEPOST]
Не Летко, тоа не ти е виртуелен секс. Виртуелен секс ти е маструрбација на повисоко ниво.
имам маструбирано во авион, (кога одев на одсуство од војска) повисоко од то - здравје
 

Kajgana Shop

На врв Bottom