Велес

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Шо стана со пожарот ? Изгоре цел рид ? Го изгасија ? Вчера така си гореше, гасеше некој ?
 
M

MrzaRules

Гостин
Јави се во пожарна и прашај ги, посигурни информации од нив нема никој. :D
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Добра е, не е до толку работава, информативно прашував, али нема врска нека гори
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Од кај касарните тие згради, некој јака журка прави. Претпоставувам дете се родило дека понеделник, нема смисла да е свршок воа ноа. Прејако озвучење и певаљка во живо, успат истрели:vozbud:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.268
Поени од реакции
17.954
Од кај касарните тие згради, некој јака журка прави. Претпоставувам дете се родило дека понеделник, нема смисла да е свршок воа ноа. Прејако озвучење и певаљка во живо, успат истрели:vozbud:
Јас живеам тука, ни музика слушнав ни ништо.
Прееска од Болетус идеше музика, да не си помешал нешто :)
 
M

MrzaRules

Гостин
И ја тоа сакав да му речам, дека од Бољетус е музиката ама ај си викам да не имало нешто, обично таму има певаљка и истрели од браќата.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.119
Поени од реакции
26.339
:icon_mrgr:,,,,liceto zamateno ili barem crna lenta preku ochi ,,,vaka ,,,inaku ,,,crkvata e super skockana ,,,samo toa teatarot beton li e beton ,,,na kolku ton,,,,,momentalno leglo na narkomani,,,:coffee:
 
M

MrzaRules

Гостин
Офицерскиот дом во Велес, ќе биде Албанско културен центар- ако овоа е точно ДА ТИ ЕБАМ ОПШТИНАТА СМРДЕНА!!МРШ ДА ВЕ НЕМА, ГО УНИШТИВТЕ ГРАДОТ!!!!
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
15.748
Поени од реакции
20.412
Офицерскиот дом во Велес, ќе биде Албанско културен центар- ако овоа е точно ДА ТИ ЕБАМ ОПШТИНАТА СМРДЕНА!!МРШ ДА ВЕ НЕМА, ГО УНИШТИВТЕ ГРАДОТ!!!!
Брат, вие сте следни на агендата, и Охрид.
 
M

MrzaRules

Гостин
И да додадам дека во план било да се затвори Шумското стопанство "Бабуна"- Велес, и да им се отстапи нив. Ако и овоа е точно, тогаш отидоа курбан и Чеплес и Бреза!!! Преку кур веќе од нивниве тесно партиски пазарења!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom