Велес

Член од
15 јули 2011
Мислења
156
Поени од реакции
201
коа веќе си ги кажуеме маките ја барам човечко суштество спремно да весла со мене до градско со точак :D
 
M

MrzaRules

Гостин
коа веќе си ги кажуеме маките ја барам човечко суштество спремно да весла со мене до градско со точак :D
Ја прифаќам, само кажи кога. Точакот и не ми е баш во форма, ама шо го ебам ќе го возам :D
 
M

Moon Child

Гостин
Шо е со пожарон, се обидуе ли некој да го изгаси или ќе го остаат да се шири до куќиве? :confused:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
4.903
Поени од реакции
5.080
Шо е со пожарон, се обидуе ли некој да го изгаси или ќе го остаат да се шири до куќиве? :confused:
Се нека изгориии :D

Шала настрана, сто посто гасат, неможе да остаат така, ама изглеа не им оди од рака, пошто дува ветер, барем така пишуваше на лисица.
И плус стокава народ намерно пали цело лето за печурки да збираат, ќе им ебам простата раја :mad:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Прееска случајно се свртев накај ридон и првпат видов.......АУ КОЛКУ ГОРИ !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom