Ваши програми

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
TrioMercury 1.1 - Програма за електронско полагање и автоматско евалуирање на испити на Универзитетот "Гоце Делчев" Линк не смеам да ставам приватен е.
Многу се оние помалите програми а оваа ми е најкорисна оти навечер ме мрзи а си го исклучам па сам нека се исклучи. :ROFLMAO:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Последен мој одговор на тебе, пошто си премногу глуп да трошам битови на тебе!

1. Веруј ми, многу добро знам што како и зашто се дешава и на Windows и на Linux, и на било која *nix варијанта.
2. Тоа што го збориш се глупости. Да постојат вируси кои што го користат autorun.inf ... али, autorun.inf е измислен ради други причини, и сеуште се користи ради други причини. Autorun на CD, ко пример. Башка, тие вируси се мал број, и ако ги наоѓаш на тој основ.. ништо не си напраил. Би ти објаснил како се бараат, отстрануваат и слични глупости во врска со вируси, али со твојата покажана интелегенција и желба за учење, само ќе те збунам.
3. Ти реков... прогуглај.. ќе сфатиш сам колку глупости збориш.

(шо би рекол ти) Дали ме разбра? :tapp:
EVE DECKI SAMOSO NAPRAIV SOFVER ZA VIRUSI NI EDEN VIRUS NEMA DA VLEZE VO KOMPJUT. GARANTIRANO RABOTI. DOKAZAN KVALITET PO PRISTAPNI CENI, JAVETESE NA TELEFONOT OTVORENI SME ZA SORABOTKA MAK ANTI-VIRUS-TROJANEC-BORAC NAIDOBROTO OD MAKEDONIA


:pos:
 
Член од
1 април 2012
Мислења
3
Поени од реакции
2
здраво дечки. ми треба мало програмче што ке внесува податоци во аксес база(или било која друга) и ке ми дава да ги подредувам по категории и да ги печатам. јас пробав нешто да направам со помош на youtube но не ми оде. еве нешто од тоа што направив да добиете идеја што ми треба. некоја помош? ве молам?! позз rn1.jpg rn.jpg rn1.jpg rn.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom